Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній

Промислові колеса

Kastor Group 2018-07-30

Промислові колеса

Компанія «КАСТОР ГРУП» представляє великий вибір гумових коліс для промислового обладнання - серія 31 «Норма»26 «Норма»27 «Норма»
Вищезгадані серії коліс можуть експлуатуватися на всіх типах поверхонь. На відміну від колес серії 31 «Норма» колеса серії 26 та 27 не залишають слідів на поверхні та вирізняються вантажопідйомністю та м'якістю контактного шару.
Серія 31 «Норма» - це універсальні колеса, які дуже популярні серед покупців завдяки доступній ціні. Колеса серії 31 «Норма» мають широкий асортимент від 75 до 300 міліметрів. Диск колеса виготовлено з листової сталі, оцинковано та хромовано, контактний шар - з литої стандартної гуми чорного кольору. В колесі встановлено роликовий підшипник. 
Серія 26 «Норма» використовується переважно на музичному обладнанні під час проведення концертів та телевізійних шоу. Основа колеса виготовлена з поліаміду темно-сірого кольору, контактний шар - з еластичної литої гумової шини синього кольору. В колесі встановлено роликовий підшипник.
Серія 27 «Норма» призначена для перевезення склопакетів, виробів з металу, будівельної техніки. Основа колеса виготовлена з алюмінію, контактний шар - з еластичної литої гуми чорного кольору. В колесі встановлено два кількові підшипники.
Компанія «КАСТОР ГРУП» надає широкий вибір гумових колес для промислового обладнання високої якості. Замовляйте прямо зараз!