Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній

Посилені гумові колеса

В асортимент посилених гумових коліс від компанії «Кастор Груп» входять колеса з 26 і 27 серії. Незважаючи на те, що вони схожі за своїм функціональним характеристикам, вони мають ряд істотних відмінностей.
У комплектацію коліс з 26 серії входить шина синього кольору, вулканізована на диск з поліаміду. Колеса з цієї серії мають роликовий підшипник в диску і меншу вантажопідйомність порівняно з колесами з 27 серії, відповідно, їх вартість нижче.
Безшумні колеса з 27 серії комплектуються чорною гумою, яка вулканізована на диску з якісного алюмінію. Для забезпечення більшої маневреності виробник оснастив колеса двома кульковими підшипниками.
Великовантажні колеса з еластичною суцільнолитою гумовою шиною і алюмінієвою основою колеса з 27 серії «Norma» або «Medium» експлуатуються на всіх типах дорожнього покриття, у тому числі на каменях і стружці. Вантажопідйомність одного колеса становить 525 кг. На візку, оснащену чотирма колесами з серії 27 «Norma», можна перевозити вантажі вагою до 1 тонни.
Популярність посилених коліс з алюмінію з 27 серії пояснюється:
  • великою вантажопідйомністю;
  • надійністю;
  • маневреністю.

Компанія «Кастор Груп» розробила серію професійних коліс з поліпшеними характеристиками – 27 «Medium Top Special». Головна особливість цієї серії – здвоєні колеса невеликого діаметру, які можуть застосовуватися для переміщення важких вантажів. Завдяки своїй конструкції вони стійкі, добре переносять великі навантаження.
Компанія «Кастор Груп» продає тільки якісні та надійні колеса великої вантажопідйомності. Ви приймете правильне рішення, обравши посилені гумові колеса з 27 серії.