Kastor

Філософія просування

Мене звуть Олесь Кальницький. Я - директор ПП «КАСТОР ГРУП» та власник бренду «KASTOR».
Я вже друге десятиріччя в бізнесі і хочу донести до Вас, кращі покупці коліс та роликів (а читають цей текст тільки найкращі) моє ставлення до ведення бізнесу в цілому по галузі.
Апофеозом будь-якого бізнес-процесу є прибуток. Великий чи маленький, але завжди ПРИБУТОК.
Гроші - це кров економіки. Чим більше їх в галузі, тим успішніший в цілому сегмент економіки. Наша компанія не є винятком і, функціонуючи також отримує прибуток. Але шлях, по якому йде компанія та правильність ведення бізнес-процесу в цілому, для Мене важливіше ніж результат. В юності мені пощастило зустріти талановитого керівника, який говорив: «Не займайтеся «пошуком бабла», зберігайте процес!»
Глибинний сенс вислову прийшов тільки з роками. Прикладом неправильного процесу Я вважаю таке явище, як знеособлений ТЕНДЕР. Тендер - сама по собі річ непогана. Але лише у випадку, коли він відкритий і прозорий, а оператори ринку чітко розуміють свою роль та місію. В цьому випадку є можливість вести дискусію та доводити переваги своєї бізнес-моделі над продуктом опонента. У цьому випадку можливість помилки для покупця наближається до нуля. Але в тому випадку, коли йде онлайн гра на пониження ставок, програє покупець, сам того не розуміючи. В онлайн тендері на перше місце ставиться отримання нижчої вартості. Так, в процесі торгів, Я нерідко спостерігав, як вимоги до конструктивних особливостей виявляються неважливі, як і терміни поставки, а також наявність сервісу та гарантії.
У результаті покупець отримає не те, не так і не тоді. Зате дешево! Продавець отримає свій ПРИБУТОК, але постачатиме зовсім не той продукт, про який йшла мова на початку торгів. Причому формально цей продукт влаштує всіх. А вже через місяць потрібно оголошувати новий тендер. 
Такі помилкові рішення Я не припускаю і всіляко уникаю. Я закликаю покупців і продавців до чесної гри. Поважайте інтереси один одного! Не шукайте сьогодні швидкої вигоди - процес важливіший за результат! А уявна невдача на фініші - безцінний досвід, необхідний для майбутніх перемог!
Бажаю всім операторам ринку прийняття правильних рішень, а нашим клієнтам - чесних перемог!
Щиро Ваш, Олесь Кальницький.

6670a33a8b1a50.79992920