Kastor

Гарантія та повернення

Гарантійний термін на колеса для тачок і візків

Термін, протягом якого Постачальник гарантує якість Товару, що вказується в паспорті, який додається і становить 6 (шість) календарних місяців.

Гарантійний термін скорочується до 2 (двох) календарних місяців, у випадку, якщо виробничий цикл Покупця передбачає цілодобову експлуатацію Товару.

Гарантії Постачальника дійсні при дотриманні правил експлуатації і зберігання Товару, викладених в паспорті на товар, в каталозі «KASTOR 2020» та на веб-сайті Постачальника www.kastor.ua.

Гарантія Постачальника не поширюється на недоліки Товару, які виникли внаслідок неналежного дотримання правил експлуатації використання, зберігання, транспортування товару.

Гарантія не поширюється на колеса серії «28», у разі надрізів, розривів та проколів покришки і камери колеса.

Перебіг гарантійного строку починається з дати поставки товару. Датою поставки Товару є дата, зазначена в товарно-транспортній накладній або іншому документі про передачу Постачальником Товару Перевізнику для доставки його Покупцеві.

У разі настання гарантійного випадку Покупець направляє на адресу електронної пошти Постачальника garantia@kastor.ua, належно оформлені документи по гарантійному випадку, а саме:

  • письмове повідомлення про настання гарантійного випадку з викладом вимог Покупця з цього приводу,
  • фотоматеріали, що підтверджують факт настання гарантійного випадку,
  • паспорт на Товар або його копію.

У разі, якщо даних матеріалів буде недостатньо, Покупець зобов'язаний надати відеозйомку і зразок Товару, за якою настав гарантійний випадок. Рішення за результатами розгляду письмового повідомлення про настання гарантійного випадку, приймається Постачальником після дослідження всіх наданих Покупцем матеріалів, у строк, що не перевищує 1 (одного) календарного місяця.

669dc6ec6b5394.15148705