Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній

Колеса з поліуретану для експлуатації усередині приміщень

Компанія «Кастор Груп» виробляє універсальні колеса з поліаміду і поліуретану, призначені для використання на наливних підлогах, покриттях з кахлю і бетону. До них відносяться серії продукції:
  • 53 «Medium, Twin Medium»;
  • 54 «Medium, Twin Medium»;
  • 63 «Medium».

Максимальна швидкість експлуатації коліс – 4 км/год. «Кастор Груп» виробляє безшумні колеса з поліуретановим контактним шаром і з поліамідним центром, які несприйнятливі до мінеральних масел, слабких кислот і деяких нафтопродуктів.
Сфера використання коліс – лабораторії, підприємства легкої, хімічної, харчової промисловості та автомобілебудування. Вони підходять для будь-якого будівельного і технологічного обладнання з навантаженнями середньої тяжкості, що експлуатується всередині приміщень.
Особливості продукції:
  • колеса серії  53 і 54 в кронштейнах «Medium, Twin Medium» представляють собою універсальні поліуретанові колеса з двома кулькопідшипниками;
  • колеса серії 63 «Medium» – являють собою посилені колеса на втулці ковзання (підшипник ковзання), з поліамідним центром і поліуретановим контактним шаром, вмонтовані в кронштейни Медіум.

Купуйте комплектуючі для обладнання у виробника – компанії «Кастор Груп» та гарантовано отримуйте колеса високої якості!