Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній

Колеса з поліуретану для експлуатації усередині приміщення і на якісному асфальті (великовантажні)

У асортименті компанії «Кастор Груп» представлена серія великовантажних коліс 56 «Medium Top, Medium Top Special», в рамках якої проводяться посилені колеса з алюмінієвим диском, двома кулькопідшипниками і контактним шаром з поліуретану жовтого кольору.
Максимальна швидкість експлуатації обладнання, на якому встановлюються колеса з алюмінію з ребрами жорсткості серії 56 з кронштейнами Medium Top, Medium Top Special – не більше 4 км/ч. Вони підходять для використання на:
  • бетоні;
  • кахлі;
  • наливних підлогах;
  • асфальті високої якості.

Для виготовлення контактного шару використовується поліуретан жовтого кольору, завдяки чому моделі даної серії можуть експлуатуватися в умовах агресивного середовища, включаючи мінеральні масла, слабкі кислоти і деякі види нафтопродуктів.
Ролики з алюмінію і поліуретану для навантажень середньої тяжкості 56 серії від компанії «Кастор Груп» добре зарекомендували себе на підприємствах хімічної та автомобільної галузей, у сфері харчової промисловості, у лабораторіях і на будівельному устаткуванні, а також в пристроях для транспортування скла. Замовляйте алюмінієві ролики прямо сьогодні!