Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній

Колеса з алюмінієвим диском, поліуретановим контактним шаром і двома кульковими підшипниками

В каталозі «Кастор Груп» представлені дві серії великовантажних коліс і роликів з литим поліуретановим контактним шаром з алюмінієвою основою колеса:
У серії 56 представлені поліуретанові колеса з алюмінієвим диском, контактним шаром жовтого відтінку і двома кулькопідшипниками, які підходять для навантажень середньої тяжкості і використовуються в хімічній та автомобільній промисловості, для оснащення різних видів лабораторного обладнання і конструкцій для обробки і транспортування скла.
В рамках 59 серії випускаються посилені колеса з м'якого поліуретану синього кольору, оснащені двома кулькопідшипниками і алюмінієвим диском у вигляді «зірки». Характерні особливості серії:
  • стійкість до стирання;
  • тихий хід;
  • стійкість до розривів і порізів.

Ця серія застосовується на підприємствах автопромисловості, а також обладнанні, призначеному для великовузлового складання і транспортування автомобільних комплектів і кузовів.
Колеса з цих серій від компанії «Кастор Груп» підходять для використання на кахельних і бетонних покриттях, наливних підлогах і якісному асфальті, металевих поверхнях.
Замовляйте колеса з поліуретану на двох кулькопідшипниках вже сьогодні і переконуйтеся в їх високій якості.