Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній

Колеса з поліуретану для експлуатації усередині приміщення і на якісному асфальті

Для експлуатації на покриттях з кахлю і бетону, якісному асфальті, а також наливних підлогах компанія «Кастор Груп» пропонує посилені колеса з основою з поліаміду/м'якого поліуретану серій:
Контактний шар коліс з алюмінію і поліуретану цих серій відрізняється стійкістю до агресивного середовища. Сфера їх застосування – підприємства сфери автомобілебудування, хімічної, харчової, легкої промисловості та лабораторії, обладнання яких експлуатується всередині приміщень або на якісному асфальті зі швидкістю не вище 4 км/ч.
Особливості поліуретановою продукції «Кастор Груп»:
  • 56 «Medium, Twin Medium» – універсальна модель колеса для навантажень середньої тяжкості, яка підходить для використання на якісному асфальті. Колесо відрізняється презентабельним зовнішнім виглядом, його конструкція складається з алюмінієвого диска, двох шарикопідшипників, поліуретанового контактного шару.
  • 57 «Medium» – м'які посилені колеса на роликовому (голчастому) підшипнику з посиленим кронштейном Медіум і еластичним поліуретановим контактним шаром.
  • 59 «Medium, Twin Medium» – колеса з суперм'якого поліуретану з алюмінієвим диском у вигляді «зірки» на двох кулькових підшипниках.

Замовляйте колеса з поліуретану за доступними цінами і з гарантією якості в компанії «Кастор Груп».