Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній

Колеса з поліуретану для експлуатації усередині приміщень (великовантажні)

В каталозі продукції компанії «Кастор Груп» представлена серія коліс 53 з кронштейнами «Medium Top, Medium Top Special», в рамках якої здійснюються здвоєні колеса з поліуретану на двох кулькових підшипниках для навантажень середньої тяжкості. Вони мають поліамідну основу, а для контактного шару використовується поліуретан темно-червоного кольору.
Універсальні поліуретанові колеса з двома кулькопідшипниками серії 53 забезпечують надійну роботу устаткування, яке експлуатується зі швидкістю не більше 4 км/год на наступних видах поверхонь:
  • кахель;
  • бетон;
  • наливні підлоги.

Завдяки поліуретановій ошиновці темно-червоного кольору колеса відрізняються стійкістю до контактів з агресивними речовинами, включаючи мінеральні масла, слабкі кислоти і деякі нафтопродукти.
Посилені колеса серії 53 від компанії «Кастор Груп» призначені для експлуатації на підприємствах хімічної, харчової галузей промисловості та автомобілебудування. Вони добре зарекомендували себе при установці на обладнання для лабораторій, будівельне, технологічне обладнання, включаючи конструкції для перевезення пірамід (вікон, стекол).
Замовляйте поліуретанові здвоєні колеса в компанії «Кастор Груп» на вигідних умовах і за доступною ціною.