Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній

Колеса з поліуретану для експлуатації всередині приміщення (великовантажні)

Kastor Group 2018-07-28

Колеса з поліуретану для експлуатації всередині приміщення (великовантажні)

В каталозі продукції компанії «КАСТОР ГРУП» представлені великовантажні колеса серії 53 в кронштейнах «Medium Top, Medium Top Special», асортимент якої включає одинарні, подвійні та потрійні колеса з поліуретану з двома кульковими підшипниками. Вони мають поліамідний центр, а контактний шар виготовлений з поліуретану темно-червоного кольору.  
Поліуретанові колеса з двома кулькопідшипниками серії 53 «Медіум Топ, Медіум Топ Спешл» забезпечують надійну роботу обладнання, яке експлуатується зі швидкістю не більше 4 км/год на наступних типах поверхонь: 
  • кахель;
  • бетон;
  • наливна підлога.
Колеса вирізняються стійкістю до агресивних речовин, включаючи мінеральні олії, слабкі кислости та деякі нафтопродукти. 
Посилені колеса  серії 53 «Медіум Топ, Медіум Топ Спешл» від компанії «КАСТОР ГРУП» призначені для експлуатації на підприємствах легкої, хімічної, харчової промисловості та автомобілебудування. Вони добре зарекомендували себе при встановленні на обладнанні для лабораторій, будівельному та технологічному обладнанні, включаючи конструкції для перевезення скла, вікон (пірамід). 
Замовляйте колеса серії 53 «Medium Top, Medium Top Special» в компанії «КАСТОР ГРУП» за вигідними умовами та доступною ціною.