Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній

Про нас

Нам 10 років

    «KASTOR» - перший український бренд коліс та роликів. Він з'явився на ринку рівно 10 років тому. Про причини виникнення бренду «KASTOR» в Україні ми проінформуємо нижче.
     У 2006 році ринок коліс та роликів вже був цивілізованим і мав чітку ієрархію. У голові пелетону були імениті італійські та німецькі бренди, які розбавлялися на ринку продуктом з країн Східної Європи. Пропозиція від колишніх партнерів по РЕВ була трохи вигіднішою, ніж у основних гравців. У нижньому ціновому сегменті панувала безіменна продукція Азіатського походження. Такі колеса мали низьку ціну та зрідка документацію. Якість їх не йшла ні в яке порівняння з європейським продуктом.
   Ці два сегменти розділяла цінова та якісна прірва. Вибір у покупців був обмежений: платити багато або ризикувати. Саме в цей час визріло рішення про виведення на ринок українського бренду «KASTOR». Крім красивої назви латиницею ми дали нашим покупцям впевненість у тому, що продукт може мати середню вартість й вищу якість на рівні європейських грандів. Ми заповнили прірву. Ми дали Україні ринок середньої ціни. Це насправді було РІШЕННЯ!
   Адже проблема якості китайських коліс не тільки в тому, що вони китайські. Питання лежить у площині маркетингу. У Китаї багато фабрик, що виробляють колеса та ролики в різних цінових й асортиментних сегментах. І треба мати талант, щоб не помилитися та відразу дати ринку правильний продукт з усіх точок зору.
   Ми не помилилися глобально, хоча дрібні помилки звичайно ж були. І на піку кризи 2008-2009 рр. бренд «KASTOR» міцно зайняв лідируючі позиції в Україні.
    А симбіоз азійських сировинної складової з європейськими технологіями й українським маркетингом і сьогодні дає Нашим клієнтам величезні переваги перед конкурентами на ринку.
    10 років - перехідний період. У бізнесі їх кілька.
    10 років - хороший привід для модернізації структури будь-якого бізнесу.
    10 років - достатній термін для виключення старих помилок та розуміння, як не допускати нові.
    10 років - .... Вагомий привід перегорнути сторінку. Я знаю, що постійна модернізація неминуча. Зупинка сьогодні - це два кроки назад завтра.
     Ми є компанією в Україні, яка формує ринок. Отже, відсутність інновацій в нашому бізнесі сьогодні може мати негативні наслідки для всієї галузі через кілька років.
     Ми розуміємо велику відповідальність, тому витрачаємо багато зусиль для наповнення українського ринку правильним та якісним продуктом.
  Свій перший ювілей Ми зустрічаємо дорослішими та змужнілими. Кожен день Наші фахівці на всіх рівнях відточують свою майстерність, конструюючи та впроваджуючи нові незвичайні рішення, які завтра дозволять надати Вам новий сервіс, нові продукти та нові оптимальні рішення вже звичних завдань.
   Довіряйте репутації 1-го та найкращого бренду в Україні. Ми 10 років створюємо високу репутацію бренду «KASTOR». Ми не маємо наміру опускати планку в майбутньому.
   «KASTOR». Нам 10 років. Довіряйте професіоналам!