Kastor

Нам 10 років

«KASTOR» - перший український бренд коліс і роликів для візків. Він з'явився на ринку рівно 10 років тому. Про причини виникнення бренду «KASTOR» в Україні ми розповімо нижче.

У 2006 році ринок коліс і роликів вже був цивілізованим і мав чітку ієрархію. На чолі пелетону були імениті італійські та німецькі бренди, які розбавлялися на ринку продуктом з країн Східної Європи. Пропозиція від колишніх партнерів по РЕВ було трохи вигідніше, ніж у основних гравців. У нижньому ціновому сегменті брала участь безіменна продукція Азіатського походження. Такі колеса мали низьку ціну, зрідка документацію. Якість їх не йшла ні в яке порівняння з європейським продуктом.

Ці два сегменти розділяла цінова і якісна прірва. Вибір у покупців був обмежений: платити багато або ризикувати. Саме в цей час дозріло рішення про виведення на ринок українського бренду «KASTOR». Крім красивої назви латиницею ми дали нашим покупцям впевненість у тому, що продукт може мати середню вартість і вищу якість на рівні європейських виробників. Ми заповнили прірву. Ми дали Україні ринок середньої ціни. Це й насправді було РІШЕННЯ!

Адже проблема якості китайських коліс не тільки в тому, що вони китайські. Питання лежить у площині маркетингу. В Китаї багато фабрик, що виробляють колеса і ролики в різних цінових і асортиментних сегментах. І треба мати талант, щоб не помилитися і відразу дати ринку правильний продукт з усіх точок зору.

Ми не помилилися глобально, хоча дрібні помилки звичайно ж були. І на піку кризи 2008-2009 рр. бренд «KASTOR» міцно зайняв лідируючі позиції в Україні.

А симбіоз азійської сировинної складової з європейськими технологіями і українським маркетингом і сьогодні дає Нашим клієнтам величезні переваги перед конкурентами на ринку.

►10 років - перехідний період. У бізнесі їх кілька.

►10 років - хороший привід для модернізації структури будь-якого бізнесу.

►10 років - достатній термін для виключення старих помилок і розуміння, як не допускати нові.

►10 років -.... Вагомий привід перегорнути сторінку. Я знаю, що постійна модернізація неминуча. Зупинка сьогодні - це два кроки назад завтра.

Ми є ринкоутворюючою компанією в Україні та відсутність інновацій в нашому бізнесі сьогодні може мати негативні наслідки для всієї галузі через кілька років.

Ми розуміємо велику відповідальність, тому витрачаємо багато зусиль для наповнення українського ринку правильним і якісному продуктом.

До першого ювілею Ми підійшли дорослішими і змужнілими. Кожен день Наші фахівці на всіх рівнях відточують свою майстерність, створюючи і впроваджуючи нові незвичайні рішення, які завтра дадуть Вам новий сервіс, нові продукти і нові оптимальні рішення вже звичних завдань.

Довіряйте репутації 1-го і найкращого бренду в Україні. Ми 10 років створюємо високу репутацію бренду «KASTOR» і опускати планку в майбутньому не мають наміру.

«KASTOR». Нам 10 років. Довіряйте професіоналам!

669db5b98096d2.19281582