Kastor

Правила експлуатації

Правила експлуатації коліс і роликів для тачок і візків Kastor

Ми гарантуємо функціонування коліс та роликів і надаємо гарантію на колеса та ролики бренду «KASTOR» при дотриманні наступних умов експлуатації:

 1. Монтаж кронштейнів на виріб здійснюється за допомогою комплекту болтів, гайок і шайб, зазначених продавцем. Кріплення кронштейнів методом електричного або будь-якого іншого зварювання не допускається.
 2. Кріпильна поверхня кронштейна з центральним отвором або майданчиком повинна щільно примикати всією площею контакту до монтажної поверхні конструкції.
 3. Під час монтажу необхідно забезпечити вільне обертання поворотного кронштейна навколо своєї осі та колеса в кронштейні.
 4. Швидкість пересування коліс та роликів не повинна перевищувати 4 км/год. Допускається незначне перевищення швидкості за умови значної втрати вантажопідйомності.
 5. Заборонена експлуатація коліс та роликів з навантаженнями, що перевищують допустимі, зазначені в каталозі.
 6. Всі колеса та ролики повинні експлуатуватися на рівних поверхнях. Перешкода для коліс з м'яким контактним шаром може складати не більше 5% від діаметра, а для монолітних коліс не більше 2% від діаметру.
 7. Серії 32 ТМ Tellure Rota та 33 Medium Scaffolding призначені виключно для баків ТПВ та будівельних риштувань. Експлуатація даних коліс на іншому обладнанні неприпустима.
 8. При завантаженні в бункер контейнера ТПВ необхідно розгальмовувати колеса та устаткування гальмівною системою.
 9. При експлуатації виробів не допускається перевищення заданих температур, застосування агресивних хімічних речовин.
 10. Не допускається експлуатація роликів з заблокованої гальмівною системою.
 11. Не допускається використання гальмівних систем на ухилах та спусках.
 12. Не допускається внесення самостійних змін і доробок у конструкцію колеса та кронштейна.
 13. За умови цілодобової експлуатації коліс та роликів гарантійний термін прийому рекламацій скорочується у три рази, тобто до двох місяців.
 14. При встановленні чотирьох коліс на виріб, що перевозить сухий вантаж, навантаження розраховується на три колеса. При перевезенні рідкого вантажу навантаження розраховується на два колеса.
 15. Термостійкі колеса повинні змащуватися виключно термостійкою змазкою "THERMO KASTOR". У випадку змащування колес іншими змазками гарантія на колеса не розповсюджується.

Стійкість коліс до впливу хімічних речовин

6677d12944d046.91270267