Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній

Досягнення

Ми не втомлюємося повторювати, що стояння на місці сьогодні-це два впевнених кроку назад завтра. Саме тому ПП «Кастор Груп» постійно рухається вперед.
2016-2017 роки оголошені в нашій структурі роками поліпшення сервісу.
Ми міняємо ринок, виводимо нові позиції продукту. Розвиваємо дилерську мережу і займаємося розвитком власних філій в Україні.
У 2015 році ми відкрили Львівську філія ПП «Кастор Груп». Справа в тому, що логістика поставок і відстань між містами не дозволяє нашим клієнтам з західних регіонів отримувати замовлений продукт за добу. Час доставки починається від 48 годин.
А час нерозривно пов'язане з грошима, тому ми хочемо, щоб клієнти економили і гроші і час, працюючи з компанією «Кастор Груп».
Для цього ми змінили логістику постачань і з кінця 2016 року в м. Львів функціонує повноцінний склад готової продукції. Тепер працювати з нами ще комфортніше. А стандарти високої якості обслуговування поширюються на всі філії ПП «Кастор Груп».
В даний час 80% наповнення каталогу знаходиться на складах ПП «Кастор Груп» у великих кількостях. Така схема роботи дозволяє відвантажувати клієнтів в режимі «Non-Stop», тим самим підвищуючи в цілому планку обслуговування на ринку.
Ми дуже вітаємо конкуренцію, як інститут росту і розвитку кращих компаній на ринку. Тільки завдяки конкурентам мозок керуючого змушений давати свіжі успішні рішення. Результат оцінює ринок, голосуючи за продукт «KASTOR».
Сьогодні результат нашого виробничого процесу сертифікований по національній системі УкрСепро до кінця 2017 року.
Вже доступний новий продукт «Servis Kastor», який вже дозволив десяткам наших прагматичних клієнтів клієнтам заощадити значні суми коштів. Ми ремонтуємо старі колеса клієнтів, при цьому надаючи гарантію на відремонтований продукт.
З 4-го кварталу 2016 року доступна програма з викупу ваших негідних використаних коліс і заміні їх на новий продукт з гарантією. Готуйтеся зустрічати Новий продукт. «Trade In» від «Кастор Груп».
«KASTOR» Сервіс, інновації, якість.