Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній

Колеса з поліуретану в кронштейнах Norma

Серія 50 Norma

Серія 50

Серія 51 Norma

Серія 51

Серія 52 Norma

Серія 52

Серія 53 Norma

Серія 53

Серія 63 Norma

Серія 63

Серія 56 Norma

Серія 56

Серія 59 Norma

Серія 59

Серія 73 Norma

Серія 73

Серія 74 Norma

Серія 74

Підрозділи коліс

Колеса з поліуретановим контактним шаром на одному кулькопідшипнику

Колеса з поліуретановим контактним шаром на одному кулькопідшипнику

Характеристики: поліуретанові колеса з одним кулькопідшипником і поліуретановим шаром, безшумні на поліуретановому ходу, посилені поліуретанові з двома кулькопідшипниками, поліуретановий контактний шар червоного кольору, з поліамідним центром і посиленою маточиною, здвоєні колеса

Застосування: навантаження середньої важкості, перевезення пірамід (вікон, скла), для перевезення вантажів середньої тяжкості на підприємствах хімічної, легкої і харчової промисловості, експлуатація технологічного та лабораторного обладнання.

Колеса з поліуретановим контактним шаром на роликовому підшипнику

Колеса з поліуретановим контактним шаром на роликовому підшипнику

Характеристики: поліуретанові колеса з роликовим (голчастим) підшипником з поліаміду і поліуретану синього кольору (поліуретановий контактний шар), поліамідний центр, еластичні м'який поліуретан, з роликовим підшипником на поліуретані червоного кольору.

Застосування: для заморожування фруктів, технологічне обладнання на поліуретані, для якісного асфальту, харчової промисловості.

 
Колеса з поліуретановим контактним шаром на втулці ковзання

Колеса з поліуретановим контактним шаром на втулці ковзання

Характеристики: посилені колеса з поліаміду з поліуретановим контактним шаром і посиленою маточиною, поліамідні колеса з поліуретановим контактним шаром на втулці ковзання (підшипнику ковзання).

Застосування: підприємства деревообробної, харчової, хімічної промисловості, для оснащення технологічного, будівельного і лабораторного устаткування, що використовуються на кахельних, наливних і бетонних поверхнях.

Колеса з поліуретановим контактним шаром на двох кулькових підшипниках

Колеса з поліуретановим контактним шаром на двох кулькових підшипниках

Характеристики: поліуретанові колеса з двома кулькопідшипниками, червоного кольору, колеса з поліамідним центром, посилені з поліуретану на двох кулькових підшипниках, з поліаміду з поліуретановим контактним шаром з посиленою маточиною, безшумні, універсальні, краща цінова пропозиція, здвоєні колеса.

Застосування: навантаження середньої важкості, перевезення пірамід (вікон, скла), оснащення обладнання легкої, харчової, хімічної промисловості та автомобілебудування, обладнання лабораторій сфери будівництва, на різних типах покриттів, кахельному. промисловому, бетонному.

 
Колеса з алюмінієвим диском, поліуретановим контактним шаром і двома кульковими підшипниками

Колеса з алюмінієвим диском, поліуретановим контактним шаром і двома кульковими підшипниками

Характеристики: з алюмінію і поліуретану, великовантажні колеса і ролики з литим поліуретановим контактним шаром з алюмінієвою основою колеса і двома кулькопідшипниками, з алюмінієвим диском і ребрами жорсткості "зірка", синього кольору, на двох кулькових підшипниках, з суперм'якого поліуретану, здвоєні посилені колеса.

Застосування: на кахельних і бетонних покриттях, наливних підлогах і якісному асфальті, металевих поверхнях, навантаження середньої важкості, використовуються в хімічній і автопромисловості, оснащення різних видів лабораторного обладнання і конструкцій для обробки і транспортування скла, обладнання, призначене для великовузлової збірки та транспортування автомобільних комплектів і кузовів.
 

Не знаєте які колеса підібрати?

Каталог колес та роликів Kastor

Підібрати