Характеристики: поліуретанові колеса з роликовим (голчастим) підшипником з поліаміду і поліуретану синього кольору (поліуретановий контактний шар), поліамідний центр, еластичні м'який поліуретан, з роликовим підшипником на поліуретані червоного кольору.

Застосування: для заморожування фруктів, технологічне обладнання на поліуретані, для якісного асфальту, харчової промисловості.

Характеристики: поліуретанові колеса з одним кулькопідшипником і поліуретановим шаром, безшумні на поліуретановому ходу, посилені поліуретанові з двома кулькопідшипниками, поліуретановий контактний шар червоного кольору, з поліамідним центром і посиленою маточиною, здвоєні колеса

Застосування: навантаження середньої важкості, перевезення пірамід (вікон, скла), для перевезення вантажів середньої тяжкості на підприємствах хімічної, легкої і харчової промисловості, експлуатація технологічного та лабораторного обладнання.

Характеристики: посилені колеса з поліаміду з поліуретановим контактним шаром і посиленою маточиною, поліамідні колеса з поліуретановим контактним шаром на втулці ковзання (підшипнику ковзання).

Застосування: підприємства деревообробної, харчової, хімічної промисловості, для оснащення технологічного, будівельного і лабораторного устаткування, що використовуються на кахельних, наливних і бетонних поверхнях.

Характеристики: поліуретанові колеса з двома кулькопідшипниками, червоного кольору, колеса з поліамідним центром, посилені з поліуретану на двох кулькових підшипниках, з поліаміду з поліуретановим контактним шаром з посиленою маточиною, безшумні, універсальні, краща цінова пропозиція, здвоєні колеса.

Застосування: навантаження середньої важкості, перевезення пірамід (вікон, скла), оснащення обладнання легкої, харчової, хімічної промисловості та автомобілебудування, обладнання лабораторій сфери будівництва, на різних типах покриттів, кахельному. промисловому, бетонному.

Характеристики: з алюмінію і поліуретану, великовантажні колеса і ролики з литим поліуретановим контактним шаром з алюмінієвою основою колеса і двома кулькопідшипниками, з алюмінієвим диском і ребрами жорсткості "зірка", синього кольору, на двох кулькових підшипниках, з суперм'якого поліуретану, здвоєні посилені колеса.

Застосування: на кахельних і бетонних покриттях, наливних підлогах і якісному асфальті, металевих поверхнях, навантаження середньої важкості, використовуються в хімічній і автопромисловості, оснащення різних видів лабораторного обладнання і конструкцій для обробки і транспортування скла, обладнання, призначене для великовузлової збірки та транспортування автомобільних комплектів і кузовів.