Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній

Термостійкі колеса та ролики

Серія 41 Norma Therm, ThermoLux

Серія 41

Серія 42 Norma Therm

Серія 42

Серія 43 Norma Therm

Серія 43

Серія 44 ThermoLux

Серія 44

Серія 49 Norma Therm

Серія 49

Серія 48 Norma, Medium, Professional

Серія 48

Термостійке мастило

Термостійке мастило

Підрозділи коліс

Термостійкі алюмінієві колеса

Термостійкі алюмінієві колеса

Характеристики: термічка, алюмінька, колеса з алюмінію термостійкі, жаростійкі, жароміцні термоколеса, хлібні колеса.

Застосування: для ротаційних печей, пекарень (хлібопечей), випічка хліба, хлібозаводи, харчопереробні цеха, кондитерські фабрики.

 
Термостійкі колеса з контактним шаром з силіконової гуми

Термостійкі колеса з контактним шаром з силіконової гуми

Характеристики: термічка, термостійкі колеса з силіконової гуми, з терморезини, з термопластичної гуми, жаростійкі з суцільнолитою гумовою шиною з кульковим підшипником.

Застосування: для фарбування кузовів автомобілів, запікання, сфери харчової промисловості та інших галузей, з експлуатацією обладнання до 250°С, на бетонних, кахельних і асфальтних поверхнях.

Фенольні колеса

Фенольні колеса

Характеристики: термічка, фенолка, термостійкі фенольні колеса, фенольного складу з додаванням скловолокна, на втулці, на підшипнику ковзання, термоколеса, жаростійкі, жароміцні термопластовые колеса, з фенольної смоли, з термопластичного поліаміду (термопластичної смоли), пластмасові, з термопласту.

Застосування: для ротаційних печей, пекарень (хлібопечей), випічки хліба, хлібзаводів, харчової промисловості, холодильних камер.

 
Фенольні та алюмінієві колеса в кронштейнах Термо Люкс

Фенольні та алюмінієві колеса в кронштейнах Термо Люкс

Характеристики: термічка, фенолка, фенольні колеса з термостійкими кулькопідшипниками, термостійке фенольне колесо з тефлоновою самозмащувальною втулкою, фенольного складу з додаванням скловолокна, жаростійкі, жароміцні термоколеса, якісні фенольні колеса, з посиленим кронштейном, Термолюкс, з термопласту.

Застосування: для хлібзаводів, ротаційних печей, для пекарень (хлібопечей), підприємств харчової сфери та інших галузей з робочими температурами до 300°С, в умовах агресивних і вологих середовищ.

 
Термостійкі колеса з жаростійкого термопластичного матеріалу

Термостійкі колеса з жаростійкого термопластичного матеріалу

Характеристики: термічка, термостійкі колеса з технополімера, жаростійкі, жароміцні, доступні термоколеса.

Застосування: ротаційні печі, пекарні (хлібопечі), для випічки хліба, хлібзаводів, в печі, експлуатація всередині приміщень. холодильне обладнання.

 
Чавунні колеса в посилених кронштейнах «Медіум»

Чавунні колеса в посилених кронштейнах «Медіум»

Характеристики: термічка, чавунка, чугунина, чавунні колеса, жаростійкі, термостійкі, жаростійкі колеса, термоколеса, металеві, посилені колеса з чавуну, з тавотницею (прес-масельничкою, мастильним нипелем), вандалостійкі, довговічні.

Застосування: ротаційні печі, пекарні (хлібопечі), випічка хліба, хлібозаводи,холодильне обладнання, печі, всередині приміщень з підлоговим покриттям з кераміки та крихти.

 
Чавунні колеса в посилених кронштейнах «Профешнл»

Чавунні колеса в посилених кронштейнах «Профешнл»

Характеристики: термостійкі чавунні колеса з тавотницею (прес-маслянка і мастильний ніпель), з чавуну, вандалостійкі, чавунка.

Застосування: для ротаційних печей, пекарень (хлібопечей), холодильного обладнання, на поверхнях з металу або покриттях з крихтою.

 

Не знаєте які колеса підібрати?

Каталог колес та роликів Kastor

Підібрати