Характеристики: поліуретанові колеса з двома кульковими підшипниками, з поліаміду з поліуретановим контактним шаром червоного кольору, посилені, поліамідний центр, з посиленою маточиною, безшумні, універсальні, краща цінова пропозиція, подвійні колеса.

Застосування: навантаження середньої важкості, перевезення пірамід (вікон, скла), на кахелі, бетоні, наливній підлозі, на підприємствах хімічної промисловості, харчової промисловості та автомобілебудування, обладнання для лабораторій, будівельне, технологічне.

Характеристики: з поліуретану, великовантажні колеса і ролики з литим поліуретановим контактним шаром з алюмінієвою основою колеса і двома кулькопідшипниками, поліуретанові з алюмінієвим диском, посилені колеса з алюмінію "зірка" з ребрами жорсткості.

Застосування: для якісного асфальту, бетону, кахлі, наливних підлог, навантаження середньої важкості, підприємства хімічної та автомобільної галузей, у сфері харчової промисловості, у лабораторіях і на будівельному обладнанні, пристроях для транспортування скла.