Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній
Колесо поворотное Серия 14 Norma S с крепежной осью Колесо поворотное Серия 14 Norma S с крепёжным фланцемКолесо поворотное Серия 14 Norma S с резьбойКолесо поворотное Серия 14 Norma S с отверстием

Колеса та ролики з підрозділу - Серія 14

Main conrainer

Арт. Диаметр колеса, мм Диаметр центрального крепежного отверстия, мм Высота крепежной оси, мм Смещение ролика относительно центра крепежной оси, мм Общая высота, мм Грузоподъемность, кг Ціна Придбати
148125 125 M10/M12 20-30 40 153 130 270грн.
Твердість колеса

Твердість колеса

85 Shore A.

Матеріал (диск / шина)

Матеріал (диск / шина)

Поліпропілен / Гума термопластична

Навантаження

Навантаження

130 кг

Загальна інформація

Застосовність: Колеса, призначені для застосування на візках самообслуговування в супермаркетах і гіпермаркетах різних напрямків. Застосовуються з різними опціями для кріплення до будь-яких конструкцій.

Матеріали: Основу колеса виконано з поліпропілену, контактний шар з термопластичної гуми сірого кольору. В колесі в процесі лиття встановлено кульковий підшипник. Спеціальний оцинкований кронштейн з листової сталі.

Гігієнічність: Колеса серії 14 не мають протектора і поставляються із захисними пластиковими ковпаками, які перешкоджають попаданню на вісь колеса різних забруднень. Поворотний механізм прихований металевим захистом. Колеса з легкістю піддаються санітарній обробці.

Експлуатація: Використовуються всередині і зовні приміщень і розраховані на експлуатацію зі швидкістю пересування до 4 км/год. Володіють низьким опором коченню. Відрізняються хорошими антивібраційними і ударопоглинаючими властивостями. При нормальних умовах експлуатації не вимагають догляду і відрізняються тривалим терміном служби.

Переваги:
  1. Колесо маневрене. Дуже легке управління.
  2. Колеса не залишають слідів при терті і не забарвлюють поверхню підлоги.
  3. Висока вантажопідйомність колеса.
  4. Застосовуються на більшості покриттів.
  5. Спеціальне колесо для візків самообслуговування.
Бетон
Бетон
Плитка
Плитка
Лінолеум
Лінолеум

Кронштейни

Norma El

Пресований кронштейн з листової сталі, обладнаний спеціальною системою, що утримує виріб на підйомних ескалаторах і пандусах. Інша назва-кронштейн для травеллаторного колеса.

Діапазон вантажопідйомності: до 80 кг.

В поворотному вузлі кронштейна «Norma EL» знаходиться дворядний кульковий підшипник. Поворотний механізм змазаний довговічним мастилом і не вимагає догляду весь період експлуатації. Поворотний вузол скріплений сталевою заклепкою. Вісь колеса на болту.
 
Таблиця товщин кронштейна.
Діаметр колеса, мм Товщина поворотної вилки, мм Товщина майданчика, мм
125 2,5 ----
 
Колесо поворотное Серия 14 Norma S с крепежной осью Колесо поворотное Серия 14 Norma S с крепёжным фланцемКолесо поворотное Серия 14 Norma S с резьбойКолесо поворотное Серия 14 Norma S с отверстием

Серії коліс та роликів цього розділу