Kastor

Колеса для купівельних візків

Потрібні надійні і маневрені колеса для купівельних візків? Компанія «Кастор Груп» пропонує вироби з 14 серії. Колеса з ребордою відмінно підходять для візків самообслуговування в супермаркетах, так як вони маневрені і легко піддаються санітарно-гігієнічної чистки.

Особливості коліс

Для виготовлення основи коліс з серії 14 виробник використовує якісний поліпропілен. Для створення контактного шару темно-сіра термопластична резина. Маневреність коліс для супермаркетів забезпечують два кулькових підшипника.
На колесах з ребордою з 14 серії не передбачений протектор, тому виробник постачає їх зі спеціальними металевими ковпаками, які допомагають захистити вісь колеса від пилу і бруду. Кронштейн з якісної оцинкованої сталі забезпечує надійність конструкції.

Переваги коліс з 14 серії

Затребуваність траволаторних коліс пояснюється:
  • маневреністю;
  • простотою монтажу;
  • простотою у догляді;
  • доступністю.

Щоб купити колеса для переміщення на траволаторі, оформіть заявку на сайті компанії «Кастор Груп» або замовте зворотній дзвінок. Вся виставлена в каталогах продукція є на складі, тому зробивши замовлення сьогодні, ви зможете отримати товар в найкоротші терміни. Замовляючи колеса у виробника, ви не тільки заощаджуєте свої фінанси, але й отримуєте товар високої якості.

6670a3e96b9162.52631242