Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній
Kastor Group 2018-11-19
Колеса з поліуретану серії 51 «NORMA»

Колеса з поліуретану серії 51 «NORMA»

В економіці існує таке правило - «швидкість руху капіталу відіграє більше значення ніж його маса». Так і на виробництві, оперативне швидке переміщення устаткування має дуже вагомий вплив на продуктивність самого підприємства. Але щоб цього досягти в наш час широко почало застосовуватися обладнання на колеса, проте не завжди ці колеса підходять під умови підприємства, і тому виникає питання де купити колеса для устаткування з поліуретановим контактним шаром. Вирішення цієї проблеми може надати компанія КАСТОР ГРУП, яка запропонує Вам найкращі колеса з поліуретану для пересувного устаткування. Сьогодні хочемо Вам запропонувати колеса серії 51 «NORMA».
Колеса серії 51 «NORMA» виготовлені з поліаміду світло-сірого кольору, а контактний шар - з м'якого поліуретану синього кольору. Колесо оснащене роликовим підшипником.
Дані колеса встановлюються в кронштейн «NORMA».
Колеса виготовляються в шести діаметрах: 80, 100, 125, 150, 160 та 200 мм.
Основною перевагою коліс серії 51 є м'якість контактного шару, завдяки якій колеса можуть експлуатуватися поза приміщеннями на рівних поверхнях.
Купивши колеса на поліуретані в компанії «КАСТОР ГРУП», Ви відразу забудите що таке часта заміна коліс (відповідно якщо буде дотримуватися всіх технічних вимог експлуатації продукції).
Більш детальну інформацію про колесах серії 51 «NORMA» Ви можете знайти в розділі «Колеса з поліуретану в кронштейнах NORMA Серія 51 NORMA» або зателефонувавши нам за номерами телефонів, які вказані в контактах.