Kastor

Колеса з армованої пластмаси

Потрібні надійні і недорогі колеса з армованої пластмаси? Компанія «Кастор Груп» рекомендує звернути увагу на корозійно-стійкі колеса із серії 25 «NORMA PLAST». Вони відмінно підходять для пересувного медичного обладнання.

Характерні особливості

Колеса з 25 серії виготовляються з армованої пластмаси, а їх основи з поліаміду. Виробник встановлює колеса з відбійником довговічні кулькові підшипники. Шини виготовлені з якісної сірої гуми, а майданчики колеса – зі сталі AISI 304.
Колеса для медичного обладнання від компанії «Кастор Груп» здатні витримувати як інтенсивні бічні, так і фронтальні навантаження. У колесах передбачений надійний гальмівний механізм, який робить устаткування з такими колесами більш безпечним. Щоб запобігти потраплянню пилу і вологи в вісь колеса, виробник передбачив спеціальні захисні ковпаки.

Застосування

Колеса з кронштейнами з армованої пластмаси знайшли широке застосування в оснащенні:
  • крісел-качалок;
  • інвалідних крісел;
  • медичних ліжок;

Якщо ви хочете купити надійні корозійно-стійкі колеса для медичного обладнання, звертайтеся в компанію «Кастор Груп». Замовляючи колеса у виробника, ви економите час і отримуєте товар зі 100% гарантією якості.

651b0817477371.73533861