Kastor

Траволаторні колеса для гіпермаркетів

Траволатор (травалатор, травелатор, траволятор,рухомий тротуар, пасажирський конвеєр) - безщабельна рухома доріжка, яка дозволяє прискорити або полегшити пересування пішоходів. Ще траволатор називають "доріжкою, що біжить", "рухомим тротуаром" або "пасажирським конвеєром". Траволаторами зазвичай обладнають торговельні комплекси, аеропорти, вокзали, виставочні комплекси.
          Траволатори будуються як похилі (встановлюються під невеликим кутом, тобто як альтернатива ескалаторам, але частіше у випадках, де для встановлення ескалатора кут нахилу недостатній), значно частіше застосовуються абсолютно горизонтальні (через цю можливість застосування траволаторів ширше, ніж ескалаторів).
          Причому у похилого траволатора є певний істотний плюс перед ескалатором — через відсутність щаблів на траволаторі набагато зручніше й легше пересуватися з дитячим, продуктовим, інвалідним візками, валізами, тощо.


          Презентуємо Вашій увазі траволаторні колеса серії 135125 для переміщення вантажу у гіпермаркетах.
Колеса для купівельних візків – серія 13, а саме колесо  135125 (модель 1305-NEL-125-В) використовуються на підйомних мобільних пандусах в багатоповерхових гіпермаркетах. ПП «КАСТОР ГРУП» займається виготовленням різних кріплень цих колес до будь-яких конструкцій згідно потреб замовника. Основу колеса вироблено з високоякісного поліаміду сірого кольору, захисні ковпаки з функцією фіксації на конвеєрній стрічці – з поліпропілену. В колесі в процесі лиття встановлено кульковий підшипник. Оцинкований кронштейн з листової сталі. Кількість реборд 4 шт. Використовуються всередині приміщення і розраховані на експлуатацію зі швидкістю пересування до 4 км/год. 

 

65de81405585f7.05560275