Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній

Термо ЛЮКС

Новий продукт нашої власної розробки.
Пресований спеціальний професійний термостійкий кронштейн з листової сталі. Кронштейн Термо ЛЮКС експлуатується виключно з термостійкими роликами для роботи в умовах високих температур.

Застосовується з колесами серій: 41, 44.

Діапазон вантажопідйомності: від 150 до 240 кг.

В поворотному вузлі кронштейна Термо ЛЮКС знаходиться дворядний кульковий підшипник з металевим пильником. У процесі випічки створюється завихрення гарячого повітря в нижній частині візка. Кристалізовані хлібні частинки потрапляють на поворотний механізм кронштейна, чим викликають природний знос підшипника. Металевий пильник перешкоджає проникненню сторонніх часток в поворотний механізм кронштейна. Таким чином, значно зменшується природний знос від проникненню абразивних часток.

Поворотний механізм змащений довговічним термостійким мастилом з діапазоном температур від +320 до +600oС, яке вимагає періодичного оновлення. Поворотний вузол скріплений бовтом зі спеціальною гайкою. Вісь колеса на бовту.

Гальмівний механізм на кронштейни серії Термо ЛЮКС не встановлюється.

Таблиця товщин кронштейнів.
Діаметр колеса, мм Товщина поворотної вилки, мм Товщина майданчика, мм
100 2,5 2,5
 
  * У неповоротного кронштейна товщина майданчика та товщина поворотної вилки однакова і відповідає товщині вилки кронштейна відповідного діаметру.

Серії колес та роликів з цим кронштейном