Термо ЛЮКС

Термостійкий кронштейн із сталі Термо ЛЮКС

Новий продукт нашої власної розробки.

Пресований спеціальний професійний термостійкий кронштейн з листової сталі. Кронштейн Термо ЛЮКС експлуатується виключно з термостійкими роликами для роботи в умовах високих температур.

Кронштейн Термо ЛЮКС застосовується з колесами серій 41, 44.

Діапазон вантажопідйомності: від 150 до 240 кг

В поворотному вузлі кронштейна Термо ЛЮКС знаходиться дворядний кульковий підшипник з металевим пильником. У процесі випічки створюється завихрення гарячого повітря в нижній частині візка. Кристализовані хлібні частинки потрапляють в поворотний механізм кронштейна, чим викликають природний знос підшипника. Металевий пильник перешкоджає попаданню чужорідних частинок в поворотний механізм кронштейна. Таким чином, значно зменшується природний знос від попадання абразивних частинок.

Поворотний механізм змазаний довговічним термостійким мастилом з діапазоном температур від +320oС до +600oС, яке вимагає періодичного оновлення. Поворотний вузол скріплений болтом із спеціальною гайкою. Вісь колеса на болту.

Гальмівний механізм на кронштейні серії Термо ЛЮКС не встановлюється.

Таблиця товщин кронштейнів

Діаметр колеса, мм Товщина поворотної вилки, мм Товщина майданчика, мм
100 2,5 2,5
* У неповоротного кронштейна товщина майданчика та товщина поворотної вилки однакова і відповідає товщині вилки кронштейна відповідного діаметру.

Серії колес та роликів з цим кронштейном