Kastor

Термостійкі колеса з поліаміду

Компанія «Кастор Груп» пропонує клієнтам поліамідні колеса (серія «47»), які завдяки своїм характеристикам призначені для використання, в першу чергу, на підприємствах харчової промисловості – цехах по переробці м'яса, риби, ковбасному виробництві, молокопереробних заводах, сирному виробництві.
Завдяки стійкості до впливу агресивних середовищ і високій якості виконання пластикові колеса від «Кастор Груп» користуються популярністю серед клієнтів.

Характеристики товару

Реалізовані нами пластмасові колеса мають наступні характеристики:
  • матеріал виготовлення – спеціальний термостійкий поліамід, армований скловолокном;
  • діапазон робочих температур – від -40 до +130 градусів за Цельсієм;
  • колір – молочно-білий, що істотно полегшує процес виявлення забруднень на колесах і нагадує про необхідність своєчасної гігієнічної обробки.
 

Нейлонові колеса серій 470151 і 470125 не втрачають показників вантажопідйомності навіть при вкрай високій температурі в +130 градусів, що робить їх ідеальним варіантом для використання в умовах виробництв з високими робочими температурами.

Фторопластові колеса 47 серії завжди в наявності на нашому складі, тому ви можете купити прямо зараз і вже дуже скоро переконатися в їх відмінних експлуатаційних характеристиках. Телефонуйте!

6629a62b3e3c75.91707860