Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній
Чавунні термостійкі колеса для хлібопекарень

Чавунні термостійкі колеса для хлібопекарень

Чавунні жаростійкі колеса від компанії «Кастор Груп» входять до 48 серію виробника. Виготовляються вони з посиленого термостійкого металу, тому відмінно підходять для ротаційних печей.

Характерні особливості

Жаростійкі колеса витримують температури навіть понад +300°С. Вони відмінно підходять для експлуатації на металевих підлогах, а ось на кахельних або на заливних підлогах колеса з чавуну використовувати не рекомендується, так як можна зіпсувати підлогове покриття. Завдяки еліпсоїдної форми контактного шару колеса зберігають маневреність навіть при високих навантаженнях.
Колеса серії 48 поставляються з двома видами кронштейнів:
  • «Medium»;
  • «Professional».

Чавунні колеса на кронштейнах «Medium» здатні витримувати навантаження до 300 кілограм, оскільки вони виготовлені з якісної пресованої сталі і додатково посилені.
Переваги:
  • маневреність:
  • жаростійкість;
  • довговічність;
  • стійкість до непрофесійної експлуатації.

Щоб купити колеса для пекарень і хлебопечей, залишіть заявку на сайті «Кастор Груп», і співробітники компанії зв'яжуться з вами для уточнення деталей замовлення. Замовляючи колеса для хлібзаводів з тавотницей (прес-масельничкою) у виробника, ви отримуєте 100% гарантію якості та оперативну доставку.

Колеса термостойкие без кронштейна Серия 48 Medium с подшипником скольженияКолеса термостойкие поворотные Серия 48 Medium с крепежной панельюКолеса термостойкие неповоротные Серия 48 Medium с крепежной панельюКолесо термостойкое поворотное Серия 48 Professional с крепежной панелью