Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній
Kastor Group 2017-09-03
Чавунні термостійкі колеса для хлібопекарень

Чавунні термостійкі колеса для хлібопекарень

Чавунні жаростійкі колеса від компанії «Кастор Груп» входять до 48 серію виробника. Виготовляються вони з посиленого термостійкого металу, тому відмінно підходять для ротаційних печей.

Характерні особливості

Жаростійкі колеса витримують температури навіть понад +300°С. Вони відмінно підходять для експлуатації на металевих підлогах, а ось на кахельних або на заливних підлогах колеса з чавуну використовувати не рекомендується, так як можна зіпсувати підлогове покриття. Завдяки еліпсоїдної форми контактного шару колеса зберігають маневреність навіть при високих навантаженнях.
Колеса серії 48 поставляються з двома видами кронштейнів:
  • «Medium»;
  • «Professional».

Чавунні колеса на кронштейнах «Medium» здатні витримувати навантаження до 300 кілограм, оскільки вони виготовлені з якісної пресованої сталі і додатково посилені.
Переваги:
  • маневреність:
  • жаростійкість;
  • довговічність;
  • стійкість до непрофесійної експлуатації.

Щоб купити колеса для пекарень і хлебопечей, залишіть заявку на сайті «Кастор Груп», і співробітники компанії зв'яжуться з вами для уточнення деталей замовлення. Замовляючи колеса для хлібзаводів з тавотницей (прес-масельничкою) у виробника, ви отримуєте 100% гарантію якості та оперативну доставку.

Колесо термостойкое без кронштейна Серия 48 Norma с подшипником скольженияКолесо термостойкое поворотное Серия 48 Norma с крепежной панельюКолесо термостойкое неповоротное Серия 48 Norma с крепежной панельюКолеса термостойкие без кронштейна Серия 48 Medium с подшипником скольженияКолеса термостойкие поворотные Серия 48 Medium с крепежной панельюКолеса термостойкие неповоротные Серия 48 Medium с крепежной панельюКолесо термостойкое поворотное Серия 48 Professional с крепежной панелью