Kastor

Термостійкі колеса з алюмінію

Жаростійкі колеса і ролики – затребувана продукція компанії «Кастор Груп» завдяки високим експлуатаційним характеристикам, можливості використання в широкому діапазоні температур і тривалого терміну служби. Термоколеса входять в 41 серію виробника і відрізняються найбільш доступною ціною в порівнянні з аналогами – алюмінієвими колесами від інших виробників, представленими на ринку.

Особливості коліс

Колеса з алюмінію, що відносяться до 41 серії, виготовляються з екологічно чистої сировини, тому при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Завдяки цьому вони відмінно підходять для використання на підприємствах харчової промисловості, зокрема, в пекарнях і на хлібозаводах.


Основні характеристики виробів:

  • висока міцність і надійність;
  • наявність мастильного ніпеля;
  • можливість температурної навантаження до +300 градусів за Цельсієм;
  • ефективна експлуатація на підлогових покриттях різних типів (черепиця, бетон);
  • доступна вартість порівняно з колесами з аналогічними характеристиками, але виготовленими з чавуну або фенолу.

Колеса для ротаційних печей і випічки хліба потребують мінімального періодичному обслуговуванні – змазуванні осі обертання колеса термостійкої пастою, яка має харчової допуск.
За співвідношенням ціни, якості та експлуатаційних характеристик термоколеса 41 серії займають лідируючі позиції на ринку.


Кронштейни для коліс серії 41

Для максимально ефективного використання термостійких коліс додатково їх оснащують відповідними розмірами і характеристиками стійкості до високих температур кронштейнами. Для коліс 41 серії компанія «Кастор Груп» пропонує термостійкий кронштейн з пресованої листової сталі Thermo Lux.
Товщина металу у всіх частинах кронштейна – 2,5 міліметра. В поворотному вузлі збільшеного діаметру розміщений кульковий підшипник з кульками діаметром 7 міліметрів і з металевим пильником для мінімізації можливості потрапляння всередину абразивних частинок і зниження природного зносу механізму.
Поворотний механізм кронштейна змазаний спеціальної термостійкої пастою, яку періодично потрібно оновлювати. Вантажопідйомність – 150-200 кілограм.
 


Якщо ви хочете купити жаростійкі колеса для підприємств харчової промисловості з надійними кронштейнами для них, звертайтеся в компанію «Кастор Груп». Ми готові оперативно обробити ваше замовлення, оскільки продукція з нашого каталогу завжди в наявності на складі. Телефонуйте!

669db0f3386129.24821181