Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній
Kastor Group 2017-09-05
Ролик для вантажного терміналу в аеропорту

Ролик для вантажного терміналу в аеропорту

Якщо ви шукаєте вбудовувані в підлогу ролики для переміщення великих вантажів, компанія «Кастор Груп» рекомендує звернути увагу на спеціальні ролики з поліаміду серії 77. Ці ролики, які використовуються для конвеєрних стрічок і терміналів в аеропорту, користуються широкою популярністю серед наших клієнтів.

Особливості роликів

Основи посилених гумових коліс на кулькопідшипниках з серії 77 виготовляються з якісного поліаміду білого кольору, в них встановлюються кулькові підшипники. Кронштейн виготовлений із листової сталі високої міцності, має поворотний механізм на 360 градусів.
Вантажопідйомність роликів і гумових коліс з поліпропіленовим диском становить близько 200 кг. Вони монтуються вгору колесом по всій площі експлуатованої поверхні на відстані від п'яти до двадцяти сантиметрів один від одного (в залежності від площі), за рахунок чого переміщення великих та важких вантажів (контейнерів, боксів) можливе без застосування спеціальної техніки.

Застосування

Найбільш часто ролики з серії 77 встановлюються:
  • на нерухомі платформи на підприємствах;
  • на рухомі платформи у вантажних літаках;
  • у вантажних терміналах аеропортів.

Щоб купити ролики і великовантажні безкамерні колеса на гумі з кульковими підшипниками, звертайтеся в компанію «Кастор Груп», досвідчені консультанти якої дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть оформити замовлення. Компанія «Кастор Груп» продукцію з найкращим поєднанням ціни і якості, переконайтеся в цьому самі!

 

Ролик полиамидный специальный для конвейерных лент в аэропортахКолесо полиамидное поворотное специальное усиленное с крепежной панельюКолеса полиамидные поворотные специальные усиленные сдвоенные с крепежной панельюКолеса полиамидные неповоротные специальные усиленные сдвоенныеКолесо поворотное с крепежной панелью и фиксированным тормозом направления движенияКолесо поворотное Серия 32 Medium Scaffolding с крепежной осью и тормозом Колесо поворотное Серия 32 Medium Scaffolding с домкратом и тормозом Колесо поворотное полиуретановое Medium с отверстиемКолесо поворотное полиуретановое Medium с резьбойКолесо поворотное полиуретановое Medium с крепежной панельюКолёса без кронштейна Серия 60 с шариковыми подшипникамиКолеса без кронштейна резиновые с полипропиленовым диском и подшипником скольженияКолесо без кронштейна с шариковыми подшипникамиКолесо поворотное Medium с крепежной панельюСерия 35