Kastor

Колеса для будівельних лісів, риштовання і вишок тур

Потрібні колеса для сміттєвих баків, будівельних лісів, риштовання і вишок тур? Компанія «Кастор Груп» пропонує вашій увазі колеса з стандартної суцільнолитої гуми і з пластмасовим ободом з серії 32. Вони надійні у використанні та доступні за ціною.

Особливості використання коліс

Колеса з пластиковим центром діаметром 200 мм, покриті поліуретановим контактним шаром, мають спеціальний стопорний механізм, який забезпечує блокування колеса гальмівною системою. Ця розробка від компанії «Кастор Груп» забезпечила підвищення рівня безпеки монтажників-висотників, які працюють на будівельних лісах.
Також розробники подбали про спеціальний тип кріплення коліс, який дозволяє регулювати висоту вишки. Цей механізм спростив процес демонтажу коліс після завершення робіт.
Компанія радить звернути увагу на цю серію коліс і клінінговим компаніям, так як вони довговічні і відмінно підходять для сміттєвих баків та контейнерів.

Переваги

Колеса з 32 серії від компанії «Кастор Груп» придбали широку популярність завдяки тому, що вони:
  • бюджетні;
  • антивандальні;
  • протиударні.

Для замовлення дешевих коліс для баків ТПВ, будівельних лісів, вишок, телефонуйте нам вже сьогодні, і наші менеджери в стислі терміни оброблять замовлення. Продукція з нашого каталогу завжди є на складі, тому ми працюємо оперативно, а ви отримуєте замовлений товар вже на наступний день після оформлення заявки.

6629acee695c06.03929925