Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній
SmartTender.biz

SmartTender.biz

Приватне підприємство «КАСТОР ГРУП» продовжує залучати український бізнес до впровадження сучасних купівельних рішень. Тепер ми ще ближче до наших клієнтів, ми почали приймати участь у торгах на електронній площадці SmartTender.biz.
Завдяки співпраці з онлайн-майданчиком SmartTender.biz ПП "КАСТОР ГРУП" не тільки отримає доступ до сучасного та зручного майданчика електронних тендерів, але і зможе використовувати концепцію "розумних закупівель" - розробку SmartTender.biz, що включає в себе додаткові інструменти й сервіси, що дозволяють ефективно планувати закупівельний процес і контролювати наявність коштів, поставок і запасів.

Електронні закупівлі давно стали трендом для успішних комерційних підприємств, і для тих, хто впроваджує їх зараз, вони часто стають кроком на шляху до оптимізації всіх процесів на підприємстві, і як наслідок - до успішного і ефективного ведення бізнесу. Ми впевнені, що співпраця ПП"КАСТОР  ГРУП" і майданчика SmartTender.biz в черговий раз підтвердить цю тезу і позитивно позначиться на роботі обох компаній.