Kastor

SmartTender.biz

Приватне підприємство «КАСТОР ГРУП» продовжує залучати український бізнес до впровадження сучасних купівельних рішень. Тепер ми ще ближче до наших клієнтів, ми почали приймати участь у торгах на електронній площадці SmartTender.biz.
Завдяки співпраці з онлайн-майданчиком SmartTender.biz ПП "КАСТОР ГРУП" не тільки отримає доступ до сучасного та зручного майданчика електронних тендерів, але і зможе використовувати концепцію "розумних закупівель" - розробку SmartTender.biz, що включає в себе додаткові інструменти й сервіси, що дозволяють ефективно планувати закупівельний процес і контролювати наявність коштів, поставок і запасів.

Електронні закупівлі давно стали трендом для успішних комерційних підприємств, і для тих, хто впроваджує їх зараз, вони часто стають кроком на шляху до оптимізації всіх процесів на підприємстві, і як наслідок - до успішного і ефективного ведення бізнесу. Ми впевнені, що співпраця ПП"КАСТОР  ГРУП" і майданчика SmartTender.biz в черговий раз підтвердить цю тезу і позитивно позначиться на роботі обох компаній.

667065cfd41ca1.25304334