Kastor

Серія 55

І так якщо Ви вже на сайті ПП «КАСТОР ГРУП», то Вас напевно цікавлять колеса для промислового устаткування, адже в цій статті ми детальніше поговоримо і розкажемо вам про колеса з чавунним центром та поліуретановий контактним шаром на кулькових підшипниках – серія 55 «MEDIUM TOP». І це ще не все, колесо встановлюється в кронштейн «MEDIUM TOP», який витримує навантаження до 800 кг. В порівнянні з іншими кріпленнями він має значну перевагу, а саме товщина метала даного кріплення Вас приємно здивує - товщина площадки 6 мм а товщина металу вилки 4 мм, і це ще не все, в поворотному механізмі даного кронштейна є дворядний кулькопідшипник, що запобігає частому заклиненню на поворотах.
Якщо об’єднати супер класне колесо серії 55 «MEDIUM TOP» та один з найміцніших наших кронштейнів «MEDIUM TOP», то отримаємо найнадійніше колесо, яке витримує колосальне навантаження і може переміщатися по більшості поверхонь. Я думаю, що ви уже захотіли купити колесо для промислового обладнання. Дані колеса ще не мали рекламації в нашій компанії і тому в гарантії отримати якісний продукт можете бути впевнені.

 

На остаток хочеться підвести підсумок усіх преваг коліс серії 55 «MEDIUM TOP» над колесами, які зараз пропонують на ринку України:
- надзвичайно висока вантажопідйомність до 800 кг на одне колесо;
- неймовірна надійність, адже колесо зроблено з кращих матеріалів;
- відсутність рекламації за останні п’ять років;
- дуже велика різноманітність діаметрів коліс від 80 мм до 200 мм;
- і головне, що саме важливе, наявність на складі.

 

І так дорогі наші Клієнти пропонуємо Вам купити великовантажні колеса серії 55 «MEDIUM TOP», адже це напевно найліпші та найнадійніші колеса для перевезення великих вантажів на різних поверхнях.

66521cf530aa87.47923268