Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній
Kastor Group 2017-10-27
Серія 55

Серія 55

І так якщо Ви вже на сайті ПП «КАСТОР ГРУП», то Вас напевно цікавлять колеса для промислового устаткування, адже в цій статті ми детальніше поговоримо і розкажемо вам про колеса з чавунним центром та поліуретановий контактним шаром на кулькових підшипниках – серія 55 «MEDIUM TOP». І це ще не все, колесо встановлюється в кронштейн «MEDIUM TOP», який витримує навантаження до 800 кг. В порівнянні з іншими кріпленнями він має значну перевагу, а саме товщина метала даного кріплення Вас приємно здивує - товщина площадки 6 мм а товщина металу вилки 4 мм, і це ще не все, в поворотному механізмі даного кронштейна є дворядний кулькопідшипник, що запобігає частому заклиненню на поворотах.
Якщо об’єднати супер класне колесо серії 55 «MEDIUM TOP» та один з найміцніших наших кронштейнів «MEDIUM TOP», то отримаємо найнадійніше колесо, яке витримує колосальне навантаження і може переміщатися по більшості поверхонь. Я думаю, що ви уже захотіли купити колесо для промислового обладнання. Дані колеса ще не мали рекламації в нашій компанії і тому в гарантії отримати якісний продукт можете бути впевнені.

 

На остаток хочеться підвести підсумок усіх преваг коліс серії 55 «MEDIUM TOP» над колесами, які зараз пропонують на ринку України:
- надзвичайно висока вантажопідйомність до 800 кг на одне колесо;
- неймовірна надійність, адже колесо зроблено з кращих матеріалів;
- відсутність рекламації за останні п’ять років;
- дуже велика різноманітність діаметрів коліс від 80 мм до 200 мм;
- і головне, що саме важливе, наявність на складі.

 

І так дорогі наші Клієнти пропонуємо Вам купити великовантажні колеса серії 55 «MEDIUM TOP», адже це напевно найліпші та найнадійніші колеса для перевезення великих вантажів на різних поверхнях.

Колеса усиленные Серия 55 без кронштейна с шариковыми подшипникамиКолеса усиленные Серия 55 без кронштейна с шариковыми подшипникамиКолеса поворотные усиленные Серия 55 Medium Top с крепежной панельюКолеса поворотные усиленные Серия 55 Medium Top с крепежной панелью и тормозомКолеса неповоротные усиленные Серия 55 Medium Top с крепежной панельюКолеса поворотные усиленные Серия 55 Hard с крепежной панельюКолеса поворотные усиленные Серия 55 Hard с крепежной панелью и тормозомКолеса неповоротные усиленные Серия 55 Hard с крепежной панелью