Kastor

М'які гумові колеса

Потрібні м'які гумові колеса на роликових підшипниках? Компанія «Кастор Груп» рекомендує звернути увагу на вироби з серії 26 «NORMA». Це безшумні колеса, які не залишають слідів на підлогових покриттях.

Основні характеристики

Основи безшумних коліс виготовляються з якісного темно-сірого поліаміду, а для контактного шару застосовується еластична синя гума з твердість 68 Shore A. Для більшої маневреності виробник вмонтував в колеса з 26 серії підшипники роликового типу. Обладнання з колесами, з синьою не залишає слідів шиною, можна експлуатувати на всіх типах підлогових покриттів.
Колеса з еластичної гуми на роликовому підшипнику завдяки своїм характеристикам знаходять широке застосування в перевезенні музичного обладнання під час концертів та зйомок телевізійних програм.

Переваги

Популярність коліс з еластичним контактним шаром синього кольору і ободом з поліаміду обумовлена їх:
  • довгим терміном служби;
  • практично безшумним коченням;
  • доступною ціною;
  • хорошими антивібраційними показниками.

Хочете замовити колеса з м'яким контактним гумовим шаром? Звертайтеся в компанію «Кастор Груп». Досвідчені консультанти нададуть вам більш детальну інформацію про товар, а також допоможуть правильно оформити замовлення. Ми пропонуємо продукцію з найкращим співвідношенням ціни і якості, переконайтеся в цьому!

66706328753ae7.55572256