Kastor

РОЛИКИ З ЄВРОПИ ДЛЯ ВАШОЇ РОКЛИ

Напевно, всі колись користувалися гідравлічним візком (роклою). Всі знають, яка то корисна річ і як без неї важко на виробництві, на складі, та й взагалі будь-де, де потрібно перевезти велику вагу на незначну відстань
Проте не всі задумуються, яка то складна і водночас проста річ, який то корисний механізм і з скількох деталей він складається.
Можна сказати, що і наша компанія «КАСТОР ГРУП» також бере участь у переміщенні вантажу на Вашому підприємстві. Адже ми поставляємо одну з основних деталей до рокли (рохли) - ролики та колеса для вантажопідйомної техніки. Так як напевно кожен з нас не раз шукав в інтернеті де купити ролики на роклу, або де купити підвилочні ролики. Таких запитів напевно безліч в мережі. Проте не так і багато хороших роликів на ринку України. Зазвичай є дуже багато підробок, які копіюють бренд «КASTOR» або ж не соромляться і представляють фальшивку, як ролик європейського постачання.
Проте тільки ми, є надійними та найкращими постачальниками підвилочних роликів cерії 6 на колесний ринок України, адже наші ролики серії 6 - це європейська якість.
І зараз ми хочемо розказати про одні з найліпших роликів в нашому асортименті, а саме ролики серії 6 (з детальною інформаціє та характеристиками даного ролика Ви зможете ознайомитися на нашому сайті в підрозділи «Штабелер. Колеса та ролики» або ж набрати нас за безкоштовним номером телефону 0800 50 60 70).
А для самих нетерпеливих людей, в яких кожна хвилина дорогоцінна можливість, просимо дочитати дану статтю до кінця, в якій ми наведемо основні переваги роликів до рокли серії 6.
Для правильно вибору ролика дo рокли Вам потрібно знати п’ять основних параметрів:

  • діаметр ролика;
  • ширина ролика;
  • внутрішній посадковий отвір;
  • навантаження на роклу;
  • сфера використання.
Якщо Ви володієте цією інформацією, тоді Ви точно зможете вибрати найліпший ролик, який Вам підходить.
Проте хотілося би від себе Вам порекомендувати звернути увагу на ролики серії 6. Адже це одні з найкращих роликів в нашому асортименті, так як вони володіють високою міцністю та значним терміном служби.
Дані ролики виготовлені під високим тиском з поліаміду, контактний шар - з помаранчевого поліуретану, ролик володіє високою вантажопідйомністю до 750 кг та тихим ходом, так як поліуретан пом’якшує процес переміщення. У ролик встановлено два прецензійних кулькових підшипника.
І так купуйте підвилочні ролики до рокли ТМ «KASTOR», адже це найліпші європейські ролики на ринку України.
 
 

66521e407f1479.80148479