Kastor

Ремонт і сервісне обслуговування коліс для візків

Співпраця з ПП «Кастор Груп», яке вже більше десяти років забезпечує клієнтів з України якісними колесами, роликами різних модифікацій, вигідно і зручно. Ми не тільки реалізуємо товар з високими експлуатаційними характеристиками, але і виконуємо повний спектр робіт по ремонту та сервісному обслуговуванню виробів.

Що ми пропонуємо

Якщо колеса і ролики зносилися або з якоїсь іншої причини вийшли з ладу, ви завжди можете звернутися до професіоналів «Кастор Груп», які відремонтують вироби:
  • від будь-якого виробника;
  • замінивши елементи, що вийшли з ладу, надійними і міцними новими;
  • швидко і з наданням гарантії на виконані роботи.

Ми організували мобільний ремонтно-сервісну службу, співробітники якої можуть виконувати роботи по обслуговуванню і ремонту роликів і коліс на території вашого підприємства – не витрачайте свій час на їх транспортування!
Вигідний ремонт коліс або простіше або дешевше купити нові? Однозначно, вигідний! Завдяки ремонту ви зможете заощадити від 25% до 50% від вартості нових коліс, а за рахунок стандартної гарантії мережі «KASTOR» ви зможете бути впевнені – відремонтовані колеса прослужать довго, повністю виконуючи покладені на них функції.
Звертайтеся в «Кастор Груп» і переконайтесь в перевагах співпраці з нами!

641fd7c9ba8d48.63652371