Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній
Kastor Group 2017-10-04
Привабливий дизайн - гарна ціна!

Привабливий дизайн - гарна ціна!

Напевно, Ви дуже часто стикаєтеся з проблемою пошуку коліс, які б Ви могли пересувати по різних поверхнях, проте не кожен постачальник чи виробник коліс може Вам запропонувати  саме такі колеса. ТМ «KASTOR» пропонує Вам купити колеса до візків з алюмінієвим центром та жовтим поліуретановим контактним шаром на кульковому підшипнику – Серія 56 NORMA. Дані колеса – це  золотий вінець нашого модельного ряду та одні з найкращих коліс, які ми можемо Вам запропонувати. Колеса серії 56 NORMA компанії  «КАСТОР ГРУП»  обладнані двома прецизійними кульковими підшипниками, які значно полегшують хід та зменшують прикладену Вами силу для переміщення вантажу.
 Переваги даних коліс :

  • дуже привабливий дизайн колеса;
  • алюмінієва основа колеса;
  • жовтий поліуретан з твердістю 91 Shore А;
  • здатність переміщуватися по більшості поверхонь;
  • велика гама кронштейнів (кріплень);
  • великий вибір діаметрів від 80 - 250мм.

Отже, якщо Вам потрібні колеса, які здатні переміщуватися на якісному асфальті або в середині приміщення – Ви  зробили правильний вибір! На сайті компанії  «КАСТОР ГРУП»  Ви зможете купити колеса за найкращою ціною на ринку!
Шановні покупці, якщо Ви не знаєте, які колеса вибрати -    пропонуємо Вам зателефонувати до наших спеціалістів, які вдало допоможуть Вам з вибором, підібравши найкращі колеса за вашою вимогою. Якщо Ви купили колеса серії 56 NORMA з жовтим поліуретаном - над своїм вибором можете не сумніватися, адже дані колеса – одні  з найкращих коліс в нашому асортименті та на ринку України.
 

Колеса без кронштейна Серия 56 с шариковыми подшипникамиКолеса поворотные Серия 56 Norma с крепежной панельюКолеса поворотные Серия 56 Norma с крепежной панелью и тормозомКолеса неповоротные Серия 56 Norma с крепежной панельюКолеса поворотные Серия 56 Norma с отверстиемКолеса поворотные Серия 56 Norma с отверстием и тормозом