Kastor

Колеса і ролики із стандартної чорної гуми

Колеса і ролики з суцільнолитою шиною з м'якої гуми серії 31 від компанії «Кастор Груп» використовуються в якості комплектуючих для візків. Завдяки високим експлуатаційним характеристикам і доступній ціні багатопрофільні колеса і ролики з чорної гуми стали популярними на українському ринку.

Переваги

Колеса виготовлені з м'якої гуми твердість 85 Shore A, тому вони з легкістю долають перешкоди, контактний шар не стирається. В основі коліс із суцільнолитої​ чорної гуми – диск з міцного металу товщиною 2 міліметри з ребрами жорсткості, завдяки чому такі колеса добре витримують бічні навантаження.
Колеса з листової сталі і чорної гуми поставляються з кронштейнами «NORMA», які виготовляються з якісного металу, завдяки чому мають підвищений запас міцності. Саме тому вироби добре витримують навантаження середньої тяжкості і залишаються неушкодженими в разі незначного їх перевищення.
Колеса зі стандартною суцільнолитою гумовою шиною представлені в шістнадцяти різних діаметрах, починаючи від 75 мм закінчуючи 400 мм. Вони мають шість видів кріплень кронштейнів «NORMA», а це гарантує їх універсальність і можливість застосування в різних сферах діяльності людини (як в побутових потребах, так і у виробничих).

Різновиди роликів і коліс

Види роликів зі стандартною суцільнолитою гумовою шиною:
  • поворотні;
  • поворотні з фіксатором;
  • неповоротні;
  • фіксовані.
Гумові колеса з серії 31 можуть бути оснащені двома видами підшипників:
  • роликовими;
  • голчастими.
Для замовлення промислових коліс та роликів 31 серії залиште заявку на сайті «Кастор Груп», і ми зателефонуємо вам найближчим часом. Замовляючи гумові колеса і ролики від виробника, ви економите свої кошти і час, а також отримуєте оригінальний товар.
 

6629b5a596ef47.09784866