Kastor

Поворотний поліамідний ролик з навантаженням 250 кг та висотою 79 мм

З дитинства нам усім відомі неймовірні можливості мурах! Це одне з небагатьох комах, котре підіймає вантаж у 50 разів більше ніж його власна вага. Да що комаха, не кожний засіб малої механізації має можливість похвалитися такими показниками. Цю задачу фахівці ПП «КАСТОР ГРУП» не залишили без уваги.
Пропонуємо Вашій увазі інноваційний продукт ТМ «KASTOR» - поворотний ролик 772050. Це єдиний ролик в асортименті компанії здатний переміщувати вантаж вагою в 227 раз більше своєї власної ваги. Габаритна висота вузла при цьому всього 79 міліметрів.
Цей ролик зроблено з зварного кронштейна з дворядним кульковим підшипником, пофарбований чорною матовою емаллю. В колесі з надміцного поліаміду діаметром 50 міліметрів встановлено роликовий підшипник, забезпечивши легке та практично безшумне пересування. Основною сферою застосування даних коліс по праву вважають промислове обладнання та металеві меблі, однак колеса підійдуть для будь-яких потреб.
Колеса у наявності на складі ПП «КАСТОР ГРУП»  в місті Запоріжжя в достатній кількості.
Більш детальну інформацію о колесах 772050 Ви знайдете в розділі «СПЕЦІАЛЬНІ КОЛЕСА» або подзвонив нам по номерам телефонів, вказаних в контактах.
 

667069cf4b2ba6.72116353