Kastor

Відвідування міжнародної виставки СеМАТ

З 31 травня по 3 червня 2016г. у р. Ганновер, Німеччина пройшла чергова виставка CeMAT 2016 — провідна міжнародна виставка з интралогистике та управління вантажопотоками у виробництві, транспорті і на складі.

Наша компанія стежить за всіма нововведеннями і новинками на міжнародному ринку і звичайно ми приділяємо велике значення відвідування даних заходів для одержання нових знань і розвитку нашої компанії.

На міжнародній виставці СеМАТ, ми відвідали стенди наших основних постачальників, познайомилися з новими перспективними компаніями і просто зустріли старих і придбали нових друзів. Ми познайомилися з новими технологіями по здійсненню, управління, контролю й оптимізації таких внутрішньовиробничих процесів, як зберігання, транспортування і маркування матеріалів на складах, промислових підприємствах, підприємствах оптової або роздрібної торгівлі. Ми побачили дуже багато нових можливостей і рішень для оптимізації внутрішніх виробничих процесів на нашому підприємстві.

Всі отримані знання і нові технології ми в обов'язковому порядку будемо впроваджувати в робочі процеси нашої компанії. А це дозволить нам вийти на більш високий рівень обслуговування наших клієнтів!

Розвиваємося разом з Вами,

Ваш Кастор

 

65d9070b0a6fa3.76130440