Kastor

Поліамідні колеса

Серія «46 NORMA» компанії «КАСТОР ГРУП» представлена ​​колесами і роликами з високоякісного поліаміду білого кольору, клієнти ще їх називають пластмасовими, поліпропіленовими, нейлоновими, капролоновими колесами або колесами з фторопласту. Поліамідні колеса - міцні, легкі, не схильні до стирання. Колеса серії 46 не залишають слідів на поверхні підлоги.
Дана серія коліс представлена ​​діаметрами від 80 до 200 мм, які можуть бути встановлені в різні типи кронштейнів (кріплень). Гальмо кріплення (кронштейна) фіксує поворот колеса та його поворотний вузол.
Колеса без кріплення можуть витримувати більше навантаження, ніж колеса з кріпленням (в зборі).
Відмінними характеристиками даних коліс є:
- наявність втулки в вісі колеса, а саме підшипника ковзання;
- температура, при якій використовуються дані колеса, не повинна перевищувати +85С, При температурі вище +35С максимальне навантаження на колесо знижується;
- добре миються завдяки гладкій поверхні. Вони не вимагають догляду, витримують часте зіткнення з водою, стерилізацію і відрізняються тривалим терміном служби;
- не бояться агресивного середовища.
Дані колеса застосовуються в закладах громадського харчування, медицині, на різному устаткуванні.
Більш детальну інформацію про колеса серії «46 NORMA» Ви можете знайти в розділі «Колеса з поліаміду Серія 46 NORMA» або зателефонувавши нам за номерами телефонів, які вказані в контактах.
 

65d8eb86eee190.62933585