Kastor

Пінополіуретанові колеса до садових тачок

Надворі ще зима, холодно і сніжно, проте не так і далеко весна, все буде цвісти і розпускатися. В багатьох людей, які люблять свіжі та екологічно чисті продукти, є город, вишневий садок або невелика ділянка землі, на якій він вирощує овочі, фрукти і всяку смакоту. Але щоб викохати великі овочі і солодкі фрукти потрібно прикласти не мало зусиль. Для цього кожен дбайливий хазяїн використовує свій городній інструмент, за яким він слідкує та доглядає: лопати, граблі, тачки та багато чого іншого.
І зараз, ми хочемо Вам допомогти вирішити одну з багатьох проблем, яка виникає при вирощуванні здорової їжі, а головна проблема це колеса до тачок. Тому хочемо Вам запропонувати найкращі і найпривабливіші по ціні колеса до тачки, а саме колеса із стальним диском та пінополіуретановим контактним шаром, які в нашому каталозі Ви зможете відшукати під серією 29 «NORMA HIGH».
Серія 29 «NORMA HIGH» - це колеса, які ідеально підійдуть до садової та будівельної тачки, так як вони проколобезпечні і не потребують періодичного підкачування. Дані колеса представлені у нашому каталозі у чотирьох діаметрах 260, 340, 360, 400 мм., також наша компанія пропонує дані колеса в кронштейні (кріплені) поворотному та неповоротному, які Ви з легкістю зможете прикріпити до свого візка.
І так ще б хотілося добавити, це те що дані колеса продаються у нашій компанії за однією з найнижчих цін на колісному ринку України.
Проколобезпечні колеса Ви зможете замовити, як на нашому сайті в декілька коротких і швидких натисків мишкою або  зателефонувавши нам по номеру який зазначений на сайті 0800 50 60 70. ВСІ ВХІДНІ ДЗВІНКИ З ТЕРИТОРІЇ УКРАІНИ БЕЗКОШТОВНІ.
Якщо ви ще думаєте які купити колеса до тачки, тоді можете сміливо замовляти пінополіуретанові колеса в народі названі як «гусматичні». І назавжди забути, що означає заклейка камери та постійне підкачування колеса. Проте будьте уважні, особливістю експлуатації коліс серії 29 «NORMA HIGH» потрібно іх не залишати під вантажем. Пінополіуретанові колеса придатні тільки для динамічного навантаження, так як статичне навантаження приведе до деформування колеса. Але якщо пам’ятати це єдине правило, то колеса серії 29 «NORMA HIGH» прослужать Вам не один сезон і Ви будете задоволені покупкою.  
 

66270daf03fb76.70099638