Kastor

Поліуретанові колеса з центральним кульковим підшипником

Якщо ви шукаєте поліуретанові колеса з відмінними характеристиками м'якості, вантажопідйомності, з широким діапазоном температур застосування та призначені для використання у багатьох сферах діяльності людини, компанія «Кастор Груп» рекомендує вам звернути увагу на колеса з 50 серії. Це колеса з поліуретановим шаром на одному кульковому підшипнику, які отримали широке розповсюдження і завоювали популярність серед більшості наших клієнтів.

Особливості коліс серії 50

Безшумні колеса на поліуретановому ходу призначені для перевезення вантажів середньої тяжкості. Якщо використання колеса з поліаміду на шарикопідшипнику є обов'язковим на підприємстві, а застосування коліс 52 і 53 серії не представляється можливим (в першому випадку-за технічних умов, у другому – через досить високої ціни), вибір на користь коліс 50 серії з одним шарикопідшипником буде єдино правильним.


Характеристики коліс:

  • основа колеса – поліамід білого кольору;
  • контактний шар – поліуретан червоного кольору;
  • стійкість до впливу агресивних середовищ (у тому числі кислот і мінеральних масел);
  • кульковий підшипник – центральний.
 

Завдяки наявності захисних ковпаків з обох сторін підшипника забезпечується його надійний захист від попадання бруду всередину (що робить колеса ідеальними для використання в умовах харчової промисловості), а також запобігає заклинювання.
Поліуретанові колеса серії 50 можуть використовуватися на кахельних, наливних і бетонних підлогах.
Якщо ви хочете замовити оптимальні по співвідношенню ціни і вантажопідйомності колеса з кульковими підшипниками, телефонуйте в компанію «Кастор Груп» прямо сьогодні – товар завжди в наявності, тому вам не доведеться довго чекати його поставки.

662719c6122fc8.99047155