Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній
Колеса для сміттєвих баків

Колеса для сміттєвих баків

Для виробництва гумових коліс зі сталевим центром 33 серії від компанії «Кастор Груп» використовуються тільки міцні і якісні матеріали, тому їх можна застосовувати для будівельних лісів і баків ТПВ. Додатково гумові колеса оснащені довговічними і надійними кронштейнами «MEDIUM SCAFFOLDING».

Характерні особливості

Диски коліс для сміттєвих баків виготовляються з оцинкованої листової сталі в 2 міліметри завтовшки. Контактний шар виготовляється з литої гуми чорного кольору. Для більшої маневреності оснащуюгося обладнання в колеса на гумовому ходу встановлюються роликові підшипники.
Колеса для баків ТПВ поставляються з кронштейнами з якісної сталі, які підвищують надійність конструкції. Пластиковий пильник захищає дворядний кульковий підшипник, який встановлений в поворотному вузлі кронштейна.

Застосування

Колеса на гумовому ходу з серії 33 підійдуть для:
  • сміттєвих контейнерів;
  • будівельних лісів;
  • пересувного обладнання.

Компанія «Кастор Груп» рекомендує звернути увагу на серію коліс 33 клінінговим компаніям, які підбирають бюджетні колеса для баків ТПВ.
Виникли питання по замовленню і доставці товару? Заповніть заявку на сайті компанії «Кастор Груп» або зв'яжіться з менеджерами по телефону, при необхідності співробітники компанії нададуть детальну інформацію про товар. Компанія «Кастор Груп» гарантує швидку доставку пластикових коліс для баків ТПВ, купити які ви можете вже сьогодні.

Колеса без кронштейна Серия 33 Medium Scaffolding с роликовым подшипникомКолеса поворотные Серия 33 Medium Scaffolding с крепёжной панельюКолеса поворотные Серия 33 Medium Scaffolding с крепёжной панелью и тормозомКолеса неповоротные Серия 33 Medium Scaffolding с крепёжной панелью