Kastor

Колеса для сміттєвих баків

Для виробництва гумових коліс зі сталевим центром 33 серії від компанії «Кастор Груп» використовуються тільки міцні і якісні матеріали, тому їх можна застосовувати для будівельних лісів і баків ТПВ. Додатково гумові колеса оснащені довговічними і надійними кронштейнами «MEDIUM SCAFFOLDING».

Характерні особливості

Диски коліс для сміттєвих баків виготовляються з оцинкованої листової сталі в 2 міліметри завтовшки. Контактний шар виготовляється з литої гуми чорного кольору. Для більшої маневреності оснащуюгося обладнання в колеса на гумовому ходу встановлюються роликові підшипники.
Колеса для баків ТПВ поставляються з кронштейнами з якісної сталі, які підвищують надійність конструкції. Пластиковий пильник захищає дворядний кульковий підшипник, який встановлений в поворотному вузлі кронштейна.

Застосування

Колеса на гумовому ходу з серії 33 підійдуть для:
  • сміттєвих контейнерів;
  • будівельних лісів;
  • пересувного обладнання.

Компанія «Кастор Груп» рекомендує звернути увагу на серію коліс 33 клінінговим компаніям, які підбирають бюджетні колеса для баків ТПВ.
Виникли питання по замовленню і доставці товару? Заповніть заявку на сайті компанії «Кастор Груп» або зв'яжіться з менеджерами по телефону, при необхідності співробітники компанії нададуть детальну інформацію про товар. Компанія «Кастор Груп» гарантує швидку доставку пластикових коліс для баків ТПВ, купити які ви можете вже сьогодні.

63d8e51bcad0e9.42246539