Ви напевно не раз стикалися з тим, як перемістити важку техніку вагою в декілька тисяч кілограмів по приміщенню на виробництві. ">
Kastor

МІЦЬ ТА СИЛА РАЗОМ З «КАСТОР ГРУП»

Ви напевно не раз стикалися з тим, як перемістити важку техніку вагою в декілька тисяч кілограмів по приміщенню на виробництві. Адже не завжди можна відшукати великовантажні колеса, які витримуватимуть навантаження в пару тон. Тому виникає одна велика проблема, де купити колеса вантажопідіймальністю більше 2000 кг на одне колесо? 
Не кожна компанія зможе вам допомогти у вирішенні даного питання у зв’язку з тим, що ці колеса зазвичай не лежать на складі і їх постачають під замовлення клієнта. Компанія «КАСТОР ГРУП» пропонує звернути увагу на найміцніші колеса без кріплення з кульковими підшипниками Серії 60. Основа колеса виготовлена з високоякісної сталі,   а поліуретановий контактних шар позбавить вас від лишнього шуму та пошкодження поверхні підлоги. І це ще не все щоб взагалі полегшити Вам життя, ми комплектуємо дане колесо високоточними прецензійними кульковими підшипниками, що значно полегшують процес кочення конструкції, діаметр внутрішнього посадкового отвору можна також буде вибрати з запропонованих нами (це не вплине на технічні вимоги колеса). 
Оглянувши дане колесо Ви будете впевненні що воно витримає зазначене в паспорті навантаження, адже колесо з першого погляду вселяє силу та міць. 
Чесно Вам скажу, якщо купите колеса серії 60, то ви будете цілком ними задоволенні, і забудете про заміну на довгий період часу, так як дані колеса пройшли всі технічні випробування і мають сертифікати допуску.
Купити великовантажні колеса серії 60 дуже просто. Потрібно замовити їх прямо на нашому сайті або поспілкуватися з менеджерами компанії «КАСТОР ГРУП», як Вам ще раз доведуть, що ці колеса самі міцні й надійні на колесному ринку України.

657024b272dfe3.72702472