Kastor

НАЙПОТУЖНІШІ ЧАВУННІ КОЛЕСА – УСПІХ ЗА БУДЬ-ЯКИХ ТЕМПЕРАТУРНИХ НАВАНТАЖЕНЬ!

Вже  багато років компанія «КАСТОР ГРУП» задовольняє потреби найвибагливіших покупців! Презентуємо Вам термостійке колесо 482102 серії «48 PROFESSIONAL». Колесо виготовлено з чавуну. В колесо встановлено роликовий термостійкий підшипник, посилена маточина з ніпелем для змащування. Колесо використовується при температурі -50 С до +500 С. Контактна площа колеса рівна.
Найпотужніший та міцний кронштейн сімейства «PROFESSIONAL» стійкий до нагрівання, посилена зварна поворотна вилка. В поворотному вузлу збільшений дворядний кульковий підшипник, встановлено змащувальний ніпель для обслуговування.

Колесо з чавуну серії «48 PROFESSIONAL» використовується всередині приміщень і розрахований на експлуатацію зі швидкістю пересування до 4 км/год. Колеса нетоксичні при нагріванні зовні і у  відкритому вогню.

Колеса серії «48 PROFESSIONAL» володіють високою стійкістю до дії безлічі агресивних речовин. Матеріал колеса - антифрикційний, мала зношуваність. Дані термостійкі колеса здатні утримувати мастило, гарна теплопровідність для відводу тепла, яке виділяється у вузлу тертя, що знижує температуру поверхонь контактуючих деталей. Зберігають працездатність при теплових ударах. Використовуються переважно на металевих покриттях і підлогах, покритих крихтою.

Більш детальну інформацію про колесах серії «48 PROFESSIONAL» Ви можете знайти в розділі «Термостійкі колеса та ролики Серія 48 MEDIUM, PROFESSIONAL» або зателефонувавши нам за номерами телефонів, які вказані в контактах.

667090c48c1905.98970463