Kastor

Кронштейни для термостійких коліс

Кронштейни «Термолюкс» від компанії «Кастор Груп» вважаються кращими кріпленнями для жаростійких коліс, так як вони стійкі до впливу високих температур і мають вантажопідйомність до 240 кг Виробник передбачив наявність спеціальних металевих пиляків, які дозволяють продовжити термін служби кріплень, що зробило товар ще більш популярним серед власників хлібопекарень та інших виробництв.

Основні характеристики кронштейнів

Кронштейни для термостійких коліс із серії «Термолюкс» мають законтрену з трьох сторін гайку і поворотний механізм з загартованими кульками збільшеного діаметру. Для виготовлення кріплення використовується високоякісний метал товщиною до 2,5 мм на вилці, так і на майданчику кронштейна. Пильник підшипника також виготовляється з металу-2,5 мм завтовшки.

Переваги

Популярність кронштейнів для термостійких коліс із серії «Термолюкс» обумовлена:
  • можливістю використовувати колеса з таким кронштейном при високих температурах;
  • хорошою зносостійкістю;
  • довгим терміном служби;
  • надійністю.

Якщо ви хочете придбати не колеса з кронштейнами в зборі, а кронштейни окремо, ви можете це зробити. Залиште заявку на сайті компанії «Кастор Груп», і менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом для уточнення деталей. Компанія «Кастор Груп» гарантує високу якість товару та оперативну доставку. Купивши кронштейни з серії «Термолюкс», ви надовго забудете про проблеми з заміною кріплень на візках.

6647f6332b1a84.06943490