серії 32 від компанії «Кастор Груп» відмінно підходять для сміттєвих контейнерів, дрібного пересувного обладнання і будівельних лісів.">
Kastor

Колеса на сміттєві баки і баки ТПВ

Колеса з стандартної суцільнолитої гуми і пластмасовим ободом із серії 32 від компанії «Кастор Груп» відмінно підходять для сміттєвих контейнерів, дрібного пересувного обладнання і будівельних лісів. Вони здатні витримувати значну вагу при статичному навантаженні.

Характерні особливості коліс

Пластмасові колеса для баків ТПВ з серії 32 комплектуються надійними кронштейнами «MEDIUM SCAFFOLDING», які виготовляються з пресованих листів сталі. Для основної конструкції кронштейна використовується метал товщиною 3,5 мм, для вилки товщина металу становить 3 мм. Поворотний вузол кронштейна захищений пластиковим пильником.
Основа колеса виготовляється з якісного пропілену, оснащеного ребрами жорсткості. В бюджетні колеса для баків ТПВ встановлений дворядний підшипник, який забезпечує легке пересування оснащеного колесом обладнання.

Переваги

Популярність гумових коліс з пластиковим центром з серії 32 пояснюється тим, що вони:
  • стійкі до корозії;
  • не деформуються при великих навантаженнях і ударах;
  • антивандальні;
  • зносостійкі.

Особливу увагу на колеса для баків ТПВ з серії 32 слід звернути клінінговим компаніям – це вигідне вкладення фінансових коштів в обладнання.
Якщо ви хочете замовити якісні і дешеві колеса для баків ТПВ, звертайтеся в компанію «Кастор Груп». Досвідчені консультанти нададуть більш детальну інформацію про товар, і при необхідності допоможуть оформити замовлення. Самостійно зробити замовлення можна через корзину сайту.

66706544845fd5.96883514