Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній
Kastor Group 2017-09-11
Колеса на сміттєві баки і баки ТПВ

Колеса на сміттєві баки і баки ТПВ

Колеса з стандартної суцільнолитої гуми і пластмасовим ободом із серії 32 від компанії «Кастор Груп» відмінно підходять для сміттєвих контейнерів, дрібного пересувного обладнання і будівельних лісів. Вони здатні витримувати значну вагу при статичному навантаженні.

Характерні особливості коліс

Пластмасові колеса для баків ТПВ з серії 32 комплектуються надійними кронштейнами «MEDIUM SCAFFOLDING», які виготовляються з пресованих листів сталі. Для основної конструкції кронштейна використовується метал товщиною 3,5 мм, для вилки товщина металу становить 3 мм. Поворотний вузол кронштейна захищений пластиковим пильником.
Основа колеса виготовляється з якісного пропілену, оснащеного ребрами жорсткості. В бюджетні колеса для баків ТПВ встановлений дворядний підшипник, який забезпечує легке пересування оснащеного колесом обладнання.

Переваги

Популярність гумових коліс з пластиковим центром з серії 32 пояснюється тим, що вони:
  • стійкі до корозії;
  • не деформуються при великих навантаженнях і ударах;
  • антивандальні;
  • зносостійкі.

Особливу увагу на колеса для баків ТПВ з серії 32 слід звернути клінінговим компаніям – це вигідне вкладення фінансових коштів в обладнання.
Якщо ви хочете замовити якісні і дешеві колеса для баків ТПВ, звертайтеся в компанію «Кастор Груп». Досвідчені консультанти нададуть більш детальну інформацію про товар, і при необхідності допоможуть оформити замовлення. Самостійно зробити замовлення можна через корзину сайту.

Колесо без кронштейна Серия 32 ТМ Колесо поворотное Серия 32 ТМ Колесо поворотное Серия 32 ТМ Колесо неповоротное Серия 32 ТМ