Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній
Kastor Group 2017-09-11
Великовантажні бандажні колеса

Великовантажні бандажні колеса

Колеса на гумовому ходу від компанії «Кастор Груп» входять в 38 серії NORMA, NORMA HIGH, NORMA SPECIAL. Безкамерні колеса вважаються універсальними, так як їх можна використовувати і в приміщеннях та за їх межами.

Основні характеристики

Обід колеса 38 серії виготовляється з високоякісної листової сталі. Він може бути оцинкований і пофарбований. Поставляються колеса як в поворотних, так і в неповоротних кронштейнах.
Діаметр колеса складає 380 мм, а його вантажопідйомність дорівнює 300 кг. Для виготовлення шини використовується чорна гума. Виробник вмонтував у великовантажні колеса з суцільнолитою гумовою шиною два підшипника. На таких бандажних колесах можна перевозити великоваговий вантаж зі швидкістю не більше 4 км/ч.
Великовантажні колеса з суцільнолитої гуми і ободом з листової сталі можуть бути:
  • з рифленим протектором;
  • без протектора.
 

Переваги

Затребуваність коліс з бандажної гуми на кульковому підшипнику від компанії «Кастор Груп» пояснюється їх:
  • стійкістю до великих динамічних навантажень;
  • стійкістю до абразивного зносу;
  • стійкістю до порізів і проколів;
  • довгим терміном експлуатації;
  • стійкістю до впливу негативних факторів навколишнього середовища.

Для покупки суцільнолитих коліс з серії 38 залиште заявку на сайті компанії «Кастор Груп». Менеджери компанії зв'яжуться з вами найближчим часом для уточнення деталей замовлення. Ми виробляємо і реалізуємо колеса тільки високої якості. Переконайтеся в цьому!

Колеса без кронштейна Серия 38 с шариковыми подшипникамиКолеса поворотные Серия 38 Norma с крепежной панельюКолеса неповоротные Серия 38 Norma с крепежной панельюКолеса поворотные Серия 38 Norma High с крепежной панельюКолеса неповоротные Серия 38 Norma High с крепежной панельюКолеса поворотные двойные Серия 38 Norma Special 2 с крепежной панельюКолеса неповоротные двойные Серия 38 Norma Special 2 с крепежной панелью