Kastor

Посилені колеса з поліуретану

Потрібні якісні і недорогі посилені колеса з поліаміду з поліуретановим контактним шаром? Компанія «Кастор Груп» пропонує 63 серію посилених коліс, яка користується особливою популярністю у наших клієнтів завдяки високим технічним характеристикам.

Особливості коліс

Колеса даній серії представлені в білому кольорі. Для створення контактного шару використовується якісний поліуретан червоного кольору. Всі колеса з цієї серії комплектуються підшипниками ковзання або втулками, які роблять пересування обладнання, оснащеного цими колесами, легким і плавним. Підшипник не потребує обслуговування і не виходить з ладу.
Колеса 63 серії можуть монтуватися в кронштейни з таких серій:
Колеса з посиленою маточиною з поліуретановим контактним шаром представлені в п'яти різних діаметрах: 80, 100, 125, а також 150 і 200 мм. Використовувати такі колеса можна тільки всередині приміщень і тільки на рівних поверхнях.
Виникли питання по замовленню поліамідних коліс з поліуретановим контактним шаром на втулці ковзання? Зв'яжіться з менеджерами компанії «Кастор Груп» вже сьогодні та отримайте товар в самі стислі терміни. Замовляючи колеса у виробника, ви гарантовано отримаєте товар за доступною ціною і з гарантією якості.

62fb2529c4d690.83771119