Kastor

Колеса для тістомісильних машин

Потрібні надійні і міцні колеса для тістомісильних машин? Компанія «Кастор Груп» пропонує колеса з поліамідним центром і поліуретановим контактним шаром італійського виробництва з серії 53.

Особливості коліс

Універсальні колеса з поліаміду і поліуретану мають контактний шар у 225 мм в діаметрі. Він не стирається і добре переносить вплив агресивних середовищ, в тому числі слабких кислот і мінеральних масел.
Колеса з поліаміду з поліуретановим контактним шаром червоного кольору знаходять широке застосування на підприємствах громадського харчування або ж в пекарнях, де вони кріпляться безпосередньо до пересувних дежам машин для замішування тіста.

Переваги

Популярність безшумних коліс з поліуретановим контактним шаром обумовлена:
  • високою вантажопідйомністю;
  • хорошою зносостійкістю і довгим терміном служби;
  • безшумним пересуванням по підлоговому покриттю.

Якщо ви хочете замовити посилені колеса з поліуретану на двох кулькових підшипниках за доступною ціною, звертайтеся в компанію «Кастор Груп». Для замовлення залиште заявку на сайті, і співробітники передзвонять вам. Виникли питання по доставці поліуретанових коліс з двома шарикопідшипниками? Замовте зворотній дзвінок і консультанти компанії дадуть вам більш детальну інформацію.

641b294c7d11c7.44317443