Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній
Kastor Group 2017-09-14
Колеса для рокли

Колеса для рокли

Ролики для гідравлічних візків з серії 7 від компанії «Кастор Груп» користуються великим попитом серед клієнтів завдяки своїй надійності і високої зносостійкості. Вони комплектуються довговічними і надійними кульковими підшипниками в кількості двох штук. Діаметр посадочного отвору ролики для гідравлічних візків з поліаміду дорівнює 20 мм.

Особливості роликів

Центр роликів для гідравліки виготовляється із сталі високої якості. В якості матеріалу контактного шару використовується поліуретан, який забезпечує м'яке пересування коліс по підлоговому покриттю.
Завдяки якісному поліуретанове контактного шару колеса для навантажувачів з серії 7 експлуатуються:
  • на бетонному покритті;
  • на наливних підлогах;
  • на асфальті.

При замовленні передніх коліс на роклу в компанії «Кастор Груп» вказуйте наступні параметри, щоб ми могли підібрати відповідні вироби для вас:
  • глибину внутрішнього посадкового отвору;
  • діаметр ролика;
  • ширину ролика.

Всі ці дані можна отримати, вимірявши старі ролики на роклі.
Виникли питання щодо вибору роликів для гідравлічних візків з контактним шаром з поліуретану і сталевою основою колеса? Телефонуйте в компанію «Кастор Груп» – досвідчені консультанти допоможуть вам зробити вибір і оформити замовлення. Купуйте колеса і ролики для рокл безпосередньо у виробника – економте час і бюджет.


Ролики без кронштейна с шариковыми подшипниками (полиамид)Ролики без кронштейна под уставновку шариковых подшипников (полиамид)Ролики без кронштейна с шариковыми подшипниками (полиамид)Ролики без кронштейна под уставновку шариковых подшипников (полиамид)Ролики без кронштейна с шариковыми подшипниками (полиамид / полиуретан)Ролики без кронштейна с шариковыми подшипниками (сталь / полиуретан)Ролики без кронштейна под уставновку шариковых подшипников (сталь / полиуретан)Ролики без кронштейна с шариковыми подшипниками (сталь / полиуретан)
Колеса для гидравлических тележек и рокл без кронштейна с шариковыми подшипниками (алюминий / полиуретан)Колеса для гидравлических тележек и рокл без кронштейна с шариковыми подшипниками (чугун / полиуретан)Колеса для гидравлических тележек и рокл без кронштейна с шариковыми подшипниками (алюминий / резина эластичная)Колеса для гидравлических тележек и рокл без кронштейна под установку шариковых подшипников (алюминий / резина эластичная)