Kastor

Колеса для баків ТПВ та будівельних риштувань з металевим диском

Представляємо Вашій увазі колеса для сміттєвих баків і будівельних риштувань серії 33 в кронштейнах "MEDIUM SCAFFOLDING".
Диск колеса серії 33 виконано з листової сталі (товщиною 2 мм), та оцинкован. Контактний шар з литої гуми чорного кольору. У колесі встановлено роликовий підшипник. Колеса встановлюються в кронштейн "MEDIUM SCAFFOLDING" - виготовлений з пресованої листової сталі. Товщина метала площадки кронштейна 3,5 мм, товщина металу вилки - 3 мм. У поворотному вузлі кронштейна встановлений дворядний шарикопідшипник, захищений пластиковим пильником.
Колеса серії 33 "MEDIUM SCAFFOLDING" призначені для статичного навантаження, тому добре зарекомендували себе на сміттєвих баках (ТПВ), будівельних риштуваннях, а також на будь-якому пересувному обладнанні.
Дані колеса є в наявності на складі ПП «КАСТОР ГРУП» в м. Запоріжжя.
Більш детальну інформацію о колесах серії «33 MEDIUM SCAFFOLDING» Ви можете знайти в розділі «Колеса для баків ТПВ та будівельних лісів Серія 33 MEDIUM SCAFFOLDING» або зателефонувавши нам за номерами телефонів, які вказані в контактах.
 

65179131c0d093.39560547