Kastor

Хліб для нас, колеса для Вас.

Пекарня… хліб… випічка…. слова, які у кожного на вустах. Той, хто любить хліб та смаколики наших трудівників, які займаються виробництвом запашних хлібобулочних виробів – не  завжди знає як важко створити пекарське чудо. І не дивно, чому так часто люди, які займаються пекарською справою стикаються з питанням: які колеса купити для ротаційної печі.
Як зберігати більше робочого часу та зменшити використання сил наших пекарів? Важливо знати, що правильно підібрані колеса – це  50% зекономлених сил, нервів та часу.  Для того, щоб заощадити сили та збільшити вільний час працівників пекарень, компанія «КАСТОР ГРУП» пропонує Вам купити термостійкі колеса до візків для ротаційної печі. Колеса, що ми пропонуємо – одні  з найкращих в нашому модельному ряді. А саме колеса «43 серії» з фенольної смоли, або як часто в народі кажуть – «колеса  з чорної пластмаси».
Фенольні колеса 43 серії ТМ «KASTOR», вироблені італійською фірмою, яка вже багато років є нашим хорошим партнером. Пропонуємо Вам купити термостійкі колеса з особливим феноловим складом смоли на стальній втулці, адже вони відмінно підійдуть для експлуатації на бетонній поверхні та рівній плитці. Напевно, колеса 43 серії – це  золота середина в термостійких колесах ТМ «KASTOR» між колесами на кульковому підшипнику і колесами з технополімеру. Дані колеса заслужили довіру протягом десяти років успішних продажів на ринку України. Тому в якості даних колес ми вас запевняємо! Компанія «КАСТОР ГРУП» надає Сертифікат відповідності та Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Дані документи підтверджують якість та допуск наших коліс в використанні в харчовому виробництві.
Отож, наші «бджілки-трудівники» купляйте термостійкі колеса з фенольної смоли ТМ «KASTOR»! Ви не будете шкодувати за свій вибір, адже наші менеджери при розмові з Вами, переконають у правильності зробленого вибору. Купити термо колеса з фенолу Ви зможете на нашому сайті в декілька кліків або ж зателефонувавши нам за вказаними вище номерами телефонів.
 

66521bba07dee9.46852671