Kastor

Жаростійкі колеса з технополімера

Вам потрібні термостійкі колеса, які можна використовувати при високих плюсових і низьких мінусових температурах? Компанія «Кастор Груп» пропонує вашій увазі термостійкі колеса з серії 49 «NORMA THERM». Це поліпшений і посилений за допомогою скловолокна аналог коліс серії з 41 і 43 «NORMA THERM».

Особливості коліс

Колеса для ротаційних печей призначені для використання на бетонній або кахельній підлозі. Жаростійкі колеса з 49 серії виготовляються з якісного технополімера, завдяки чому виключається псування підлогового покриття (на відміну від випадків з використанням коліс з чавуну).
Вся термічка від компанії «Кастор Груп» може використовуватися в різних галузях виробництва при температурі до +300 °C, що підтверджується сертифікатами. Колеса 49 серії також можуть застосовуватися і в морозильних камерах при температурі до -40°C завдяки спеціальній обробці пастою Kastor Thermo з термостійкими властивостями.

Різновиди коліс

Жаростійкі колеса від компанії «Кастор Груп» з серії 49 «NORMA THERM» представлені в трьох варіантах:
  • колеса діаметром до 80 мм;
  • колеса діаметром до 100 мм;
  • колеса діаметром 123 мм.

Хочете замовити жаростійкі колеса з серії 49 прямо зараз? Замовте зворотній дзвінок або оформляйте замовлення через корзину сайту. Компанія «Кастор Груп» гарантує 100% висока якість товару і швидку доставку замовлення.

66707a61b35026.88063474